مقالات مبلمان و صندلی اداری
آشنایی با انواع صندلی کنفرانس

آشنایی با انواع صندلی کنفرانس

در یک محیط کاری صندلی کنفرانس یکی از مهمترین مواردی است که در دکوراسیون فضای کاری مورد استفاده قرار می گیرد. یک صندلی کنفرانس در برگزاری جلسات کاری نقش بسزایی دارد. کارکنان ساعت های طولانی بر روی میز کنفرانس می نشینند که به همین علت باید صندلی کنفرانس به شکل بهینه شده طراحی شده باشد تا افراد در زمان نشستن احساس خستگی نکنند.

البته صندلی کنفرانس باید طوری طراحی شده باشد که شما در محیط کاری خود با سهولت و راحتی بیشتر حرکت کنید. انواع متنوعی از صندلی کنفرانس وجود دارد که ما در ادامه برای آشنایی با انواع صندلی کنفرانس برخی از صندلی کنفرانس را برای شما بیان می کنیم.

اهمیت و خرید صندلی کنفرانس

در هر محیط کاری اعم از شرکت های بزرگ و کوچک برای برگزاری جلسات و گرفتن تصمیم گیری های مهم در رابطه با شرکت اتاق کنفرانس وجود دارد که به تجهیزات متنوعی مجهز است که یکی از مهمترین این تجهیزات همان صندلی کنفرانس است.

اهمیت و خرید صندلی کنفرانس

اهمیت و خرید صندلی کنفرانس

دکوراسیون اتاق کنفرانس به همراه تجهیزاتی که در آن تعبیه می شود برای برگزاری جلسات در یک اداره اهمیت بالایی دارد. انواع متنوعی از صندلی کنفرانس موجود است که شما در ابتدا برای خرید آن باید اطلاعات مفیدی در رابطه با آشنایی با انواع صندلی کنفرانس کسب کنید تا بتوانید برحسب اطلاعاتی که در دست دارید صندلی کنفرانس مناسبی را خریداری کنید.

البته قرار است که شما سال های طولانی از اتاق کنفرانس و تجهیزات تعبیه شده در آن برای برگزاری جلسات کاری استفاده کنید به همین علت انتخاب درست صندلی کنفرانس اهمیت بالایی دارد. آشنایی با انواع این مدل صندلی موجب می شود تا در زمان خرید با توجه به دکوراسیون و شرایط کاری بتوانید مطابق با دکوراسیون و فضای کاری صندلی کنفرانس مناسبی را انتخاب و خریداری کنید.

انواع صندلی کنفرانس

برای آشنایی با انواع این صندلی در ادامه با ما همراه شوید. انواع متنوعی از صندلی کنفرانس در طرح ها ، جنس ها، ابعاد و وزن متفاوتی موجود است که هر کدام متناسب با یک مدل از دکوراسیون اتاق کنفرانس است. انواع صندلی کنفرانس

انواع صندلی کنفرانس

 • صندلی کنفرانس پایه سورتمه

اگر به دنبال یک تغییر در طراحی اتاق کنفرانس خود هستید صندلی کنفرانس پایه سورتمه بهترین گزینه خواهد بود که فضای حرفه ای تری را به اتاق کنفرانس می بخشد که البته نظر مهمانان را در اتاق کنفرانس به سمت خود جلب خواهد کرد.

این مدل از صندلی کنفرانس طوری طراحی شده است که در زمان نشستن احساس راحتی می کنید. تکیه گاه این صندلی به صورت ارگونومیک بوده که تکیه گاه آن پروانه ای شکل است. طراحی به کار رفته در آن منحصر به فرد است که درد کمر و خستگی را نیز کاهش می دهد.

 • صندلی کنفرانس با پشتی مش

یکی دیگر از انواع این مدل صندلی ، صندلی کنفرانس با پشتی مش است. این مدل از صندلی طراحی پیشرفته و منحصر به فردی دارد که در زمان تکیه کردن احساس راحتی خواهید کرد. پایه فلزی ساده و سبک به همراه طراحی بازوها این صندلی را بسیار کارآمد نشان می دهد.
این صندلی کنفرانس وزنی در حدود 300 را به راحتی تحمل می کند و پایه قابی که در آن بکار رفته است از خراش و زدگی صندلی را حفظ خواهد کرد.

 • صندلی‌ کنفرانس کنسولی

صندلی کنفرانس کنسولی بسیار برای نشستن مناسب است و در طولانی مدت احساس خستگی نخواهید کرد. در ساخت آن از فولاد لوله ای استفاده شده است که استحکام بالایی دارد. در ساخت آن از مواد درجه یک کار شده است که در زمان نشستن بر روی آن کمی تکان می خورید.

خرید آنلاین صندلی کنفرانس

خرید آنلاین صندلی کنفرانس

خرید آنلاین صندلی کنفرانس

باتوجه به آشنایی با انواع صندلی کنفرانس در فروشگاه اینترنتی فروش این محصول می توانید انواع متنوعی از این محصول را با ویژگی های مشخص شده برای هر کدام مشاهده کنید و در صورت بررسی قیمت ها و مقایسه هر کدام از صندلی ها مناسب ترین را با توجه به دکوراسیون اتاق کنفرانس انتخاب کنید.

سخن پایانی

یکی از ملزومات مهم در اتاق جلسات و کنفرانس، صندلی کنفرانس است که بودن آن اهمیت بالایی دارد. البته طرح های متنوعی از صندلی کنفرانس موجود است که شما با توجه به سلیقه و نیاز کاری خود می توانید در بین انواع متنوع صندلی هر کدام را که مایل بودید خریداری کنید.

ما در این مقاله سعی کردیم برای آشنایی با انواع صندلی کنفرانس اطلاعاتی را در این رابطه در اختیار شما قرار بدهیم تا شما بهتر بتوانید با استفاده از این اطلاعات، صندلی کنفرانس مناسبی را با توجه به محیط کاری خود انتخاب کنید.

سوالات متداول در مورد آشنایی با انواع صندلی کنفرانس

 1. ویژگی های صندلی کنفرانس مدرن چیست؟
  یکی از مهمترین ویژگی های صندلی کنفرانس قابل تنظیم بودن دسته صندلی است. زمانی که دسته‌های صندلی کنفرانس قابل تنظیم باشند، در زمان نشستن به شانه‌ها فشاری وارد نمی‌شود. در واقع اگر صندلی کنفرانس قابل تنظیم باشد افراد در زمان نشستن بر روی آن احساس خستگی نخواهند کرد.
 2. آیا در زمان انتخاب صندلی کنفرانس باید به وزن آن توجه داشت؟
  بله، در زمان انتخاب و خریداری صندلی کنفرانس باید صندلی وزن مناسبی داشته باشد.در واقع باید صندلی کنفرانس ابعاد، وزن مناسبی متناسب با میز کنفرانس داشته باشد.
 3. صندلی کنفرانس چه قیمتی است؟
  انواع متنوعی از صندلی کنفرانس در بازار موجود است که هر کدام دارای طرح ها، ابعاد و وزن های متفاوتی هستند که البته قیمت هر کدام از صندلی ها نیز با توجه به مشخصات صندلی ها متفاوت است که هر کدام با قیمت های متفاوتی به فروش می رسند.
Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *