مقالات مبلمان و صندلی اداری
بهترین صندلی گیمینگ سال 1402

بهترین صندلی گیمینگ سال 1402

برترین صندلی گیمینگ سال 1402

در چند سال اخیر افراد بسیاری به بازی های کامپیوتری و ویدیویی علاقمند شده اند. بنابراین باید میز و صندلی که انتخاب می کنید. راحتی فوق العاده و مناسبی داشته باشد. در غیر این صورت ممکن است بدن با آسیب و مشکلات بسیاری مواجه شود. بهترین صندلی گیمینگ سال 1402 اصول ارگونومیک را دارند. در زمان استفاده های طولانی مدت فرد احساس خستگی نمیکند. صندلی گیمینگ در انواع و مدل های مختلفی ساخته می شود. ممکن است ظاهر و شکل های مختلف و متفاوتی داشته باشد. نکته ای که وجود دارد این است که با توجه به اسمی که دارند. ظاهر آن ها بسیار به ماشین های مسابقه ای شبیه است. با این تفاوت که در مدل ها و رنگ های متنوعی برای استفاده در خانه طراحی و ساخته شده اند.

ویژگی های بهترین صندلی گیمینگ

نکته ای که در مورد بهترین صندلی گیمینگ سال 1402 وجود دارد. این است که همانند دیگر صندلی هایی که در مبلمان اداری وجود دارد. ویژگی های مخصوص و منحصر به فردی را شامل می شود. در ادامه برای شما این موارد را شرح می دهیم.

 1. ظاهر این نوع از صندلی ها متفاوت تر از صندلی های دیگر است. شما باید بدانید که مشابه ماشین های مسابقه ای و به روز است.
 2. در صندلی های ارگونومیک اصول ارگونومیک رعایت می شود. این عامل باعث می شود فشار کمتری به ناحیه کمر، بدن و گردن وارد شود.
 3. صندلی های گیمینگ قابلیت های متفاوتی از جمله تنظیم پشتی صندلی، ارتفاع و نشیمنگاه صندلی را دارد. شما به راحتی می توانید از آن استفاده کنید.
 4. مهم ترین مسئله ای که در مورد صندلی های گیمینگ وجود دارد این است که ضمانت نامه و خدمات پس از فروش یک الی دو ساله دارد. بسیار با کیفیت و مرغوب است.
 5. قابلیت و ویژگی دیگر صندلی گیمینگ این است که قابلیت این را دارد که تکیه گاه حالت صاف و خوابیده داشته باشد. این در صورتی است که صندلی های دیگر به این شکل نیست.
 6. متفاوت ترین ویژگی این نوع از صندلی ها این است که وزن و قد خریدار با صندلی تناسب و همخوانی دارد. شما باید این تناسب را در هنگام خرید بهترین صندلی گیمینگ سال 1402 رعایت کنید.

معرفی برترین صندلی گیمینگ های سال 1402

همان طور که درمورد بهترین صندلی گیمینگ سال 1402 گفتیم. این نوع از صندلی ها انواع و مدل های گوناگونی دارد. که در ادامه برای شما به معرفی چند نمونه از آن ها می پردازیم.

صندلی گیمینگ مدل GX1

دیگر مدلی که می توان گفت جزء بهترین صندلی گیمینگ سال 1402 است. صندلی گیمینگ مدل GX1 است. فریم که در آن ها استفاده می شود از نوع فریم های فلزی لوله 20 و قطری در حدود 2 سانت است. فومی که در صندلی گیمینگ تعبیه شده است. از نوع فوم سرد است. پایه های صندلی از نوع پنج ورقی است که با رنگ کوره ای الکترواستاتیک رنگ شده است. دسته آن قابلیت تنظیم در چند حالت دارد. از چرم پارس برای روکش آن استفاده می کنند. کمر شما را در بهترین و مناسب ترین حالت قرار می دهد.

صندلی مناسب گیم

نمونه صندلی گیمینگ GX1 گلدسیت

صندلی گیمینگ مدل GX2

در معرفی بهترین صندلی گیمینگ سال 1402 باید به شما بگوییم که صندلی GX2 نوعی از صندلی گیمینگ است که طراحی صفر تا صد آن توسط شرکت گلدسیت صورت می گیرد. در نشیمنگاه این صندلی از فوم سرد استفاده می کنند. دارای رنگ های مختلف و متنوعی است. مکانیزم هایی که در آن استفاده شده است. حرکت را برای افراد راحت تر می کند. دسته این صندلی ها در حالت های مختلف قابلیت تنظیم شدن دارد. چرخی که در این صندلی ها تعبیه شده است دارای قطر M55 و جنس PU است. مناسب برای افرادی است که اندام میانه و لاغر دارند.

خرید صندلی گیمینگ GX2

نمونه صندلی گیمینگ GX2 گلدسیت

صندلی گیمینگ مدل GX3 بهترین صندلی گیمینگ سال 1402

هنگامی که میخواهیم بهترین صندلی گیمینگ سال 1402 را برای شما معرفی کنیم. باید حواستان باشد که مدل GX3 برای بازی های رایانه ای بسیار مناسب است. این صندلی متناسب با نیاز، حرکات و نشستن های کاربر طراحی و ساخته شده است. فریمی که در این صندلی استفاده می شود از نوع فلزبا قطر2 سانتی متر است. روکشی که برای صندلی گیمینگ از نوع چرم پارس است. قطر چرخ از نوع M55 است که جنس PU ضد خش دارد. فومی که در نشیمن و پشتی صندلی ها به کار می رود از نوع فوم سرد است. اصول ارگونومیک را در آن رعایت می کنند. در استفاده های طولانی مدت مشکلی را برای افراد به وجود نمی آورد.

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم برای شما در مورد بهترین صندلی گیمینگ سال 1402 توضیحات کاملی را شرح دهیم. ما برای شما 4 مدل از بهترین های صندلی گیمینگ با تمام خصوصیات و ویژگی ها را توضیح دادیم. طرحی این مدل از صندلی مانند ماشین های مسابقه ای است. که رنگ ها و طراحی های مناسب فضای گیم را دارد. شما در زمان خرید باید صندلی را انتخاب کنید که با قد و وزن و میز بازی شما تناسب و همخوانی داشته باشد. تا مشکل برایتان به وجود نیاید.

سوالات متداول بهترین صندلی گیمینگ سال 1402

 1. در زمان استفاده از صندلی باید چه نکاتی را رعایت کنید؟
  تکیه گاه سرو بدن، قابلیت تخت خواب و تنظیم در هر حالتی را داشته باشد. دسته صندلی تنظیم در حالت های مختلف را داشته باشد. ارتفاع قابل کنترل باشد.
 2. آسایش و راحتی صندل های گیمینگ به چه صورت است؟
  در زمان خرید صندلی گیمینگ باید به راحتی و آسایشی که به شما منتقل می کند. توجه خاص و ویژه ای داشته باشید. این راحتی زمانی اتفاق می افتد که صندلی با قد و وزن شما تناسب و مطابقت داشته باشد.
 3. ابعاد مناسب صندلی گیمینگ به چه صورت است؟
  ارتفاع کف زمین تا روی نشیمن باید 50 سانتی متر باشد. ارتفاع کف تا دسته 68 سانتی متر، ارتفاع کف تا بالای پشتی 132 سانتی متر، پشت تا پشت دسته در حدود 58 سانتی متر، عمق پشتی ها باید 46سانتی متر و نشیمن عرض47 سانتی متری داشته باشد.
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *