مقالات مبلمان و صندلی اداری
خرید اینترنتی صندلی کارمندی

خرید اینترنتی صندلی کارمندی

خرید صندلی کارمندی

بسیاری از افراد انتخاب کردن و خرید صندلی کارمندی برایشان کاری سخت و دشوار است، اما از جهات دیگر باید در دکوراسیون اداره ها این نوع صندلی ها قرار داشته باشد تا بتواند در ذهن افرادی که به اداره مراجعه می کنند تاثیر مثبتی داشته باشد. به دلیل این که برای ساعت های طولانی کارمندان از این صندلی ها استفاده می کنند و به دلیل این که مدیران وقت زیادی برای خرید حضوری ندارند بنابراین به سراغ خرید اینترنتی صندلی کارمندی می روند ولی باید نکات مهم خرید اینترنتی را بدانید.

نکات مهم خرید اینترنتی صندلی کارمندی

بسیاری از افراد باید نکاتی را در در خرید صندلی به صورت اینترنتی به آن توجه کنند که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم. در خرید اینترنتی صندلی کارمندی باید به خصوصیات این صندلی نیز توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین صندلی را خریداری کنید که این خصوصیات شامل موارد زیر است.

صندلی کارمندی را می توان گفت مناسب است که جکی برای تنظیم کردن ارتفاع داشته باشد، زیرا کارمندان بتوانند متناسب با قد خودشان آن را آن را تنظیم کنند. صندلی های اداری کارمندی باید چرخ های روان داشته باشد تا بتواند به راحتی بر روی انوع سطوح جابه جا شود.

در خرید اینترنتی صندلی کارمندی باید حواستان باشد که پشتی آن ها قابلیت تنظیم شدن داشته باشد تا افرادی که می خواهند از آن استفاده کنند بتوانند در زاویه دلخواه آن را تنظیم کنند. صندلی های کارمندی باید جنس مناسبی داشته باشند و از کیفیت بالایی برخوردار باشند تا از عرق کردن کارمندان در طولان مدت جلوگیری کند.

مهم ترین نکات در خرید اینترنتی صندلی کارمندی

دسته صندلی نکته مهمی است که در خرید اینترنتی صندلی کارمندی باید به آن توجه کنید زیرا عاملی بسیار مهمی است به دلیل این که در زمان خستگی از آن استفاده کنند. باید به این مورد نیز توجه کنید که صندلی های کارمندی مدرن و مناس باشند و فضای کمی را در اداره ها اشغال کند.

هم چنین در خصوصیات و ویژگی های صندلی کارمندی باید به این مورد توجه کنید که خیلی نباید حالت نرمی داشته باشد به گونه ای که فرد در آن فرو رود. صندلی های کارمندی مناسب باید انحنای S مانند داشته باشند تا به توانند به طور کامل و به خوبی گودی کمر را پوشش دهد.

در خصوصیات و ویژگی های صندلی کارمندی باید به این مورد نیز توجه کنید که این گونه صندلی ها 5 پایه دارند و بالا ترین استحکام را دارند. فومی که در این گونه صندلی ها استفاده می شود از نوع فوم سرد بوده، زیرا این فوم ها قابلیت این را دارند که در زمان بلند شدن افراد از روی آن ها به حالت اولیه خود با سرعت بالایی بر می گردد. هم چنین در خرید اینترنتی صندلی کارمندی باید به این مورد توجه کنید که لبه صندلی ها انحنای تو پری دارد که قابلیت این را دارد که از خستگی ها جلوگیری کند.

خصوصیات و ویژگی های صندلی کارمندی

صندلی های اداری کارمندی ویژگی ها و خصوصیاتی دارند که شما باید در خرید اینترنتی به آن ها توجه کنید که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

قابلیت تنظیم شدن صندلی اداری کارمندی

در زمان خرید اینترنتی صندلی کارمندی باید توجه داشته باشید که صندلی اداری قابلیت تنظیم شدن را داشته باشد زیرا نکته بسیار مهمی است و باید در نظر بگیرید که شاید شما نتوانید زیر میز پاهای خودتان را تنظیم کنید و یا حتی ممکن است نتوانید آزادانه در فضای ناکافی حرمت داشته باشید و یا میزتان بسیار بلند است.

در این حالت شما باید صندلی کارمندی را به گونه ای انتخاب و در نهایت خریداری کنید که قابلیت تنظیم شدن داشته باشد و اگر نمی توانید روی سطح زمین پاهای خودتان را قرار دهید حتما از زیر پایی استفاده کنید و زیر پایی ها باید قابل تنظیم شدن باشند و از آن ها در دو حالت پشتیبانی کند.

تکیه گاه بازو صندلی کارمندی

عملا توصیه نمی شود که صندلی ها تکیه گاه داشته باشند زیرا مانع از این می شود که کارمندان به میز نزدیک شوند ولی تکیه گاه ها باید طولی در حدود 25 سانت یا حتی کمتر از این داشته باشند که باعث می شود کارمندان نزدیک به ایستگاه کاری شود، و باید ذر خرید اینترنتی صندلی به این مورد توجه کنید که تکیه گاه در کل برای استراحت های بازی استفاده می شود و باعث کم شدن بار گردن و شانه می شود.

عوامل موثر بر قیمت صندلی کارمندی

در خرید اینترنتی صندلی کارمندی باید به مواردی که بر قیمت اثر می گذارد نیز توجه داشته باشید که موارد شامل موارد زیر است.

 • ابعاد صندلی اداری کارمندی
 • مواد و جنس اولیه صندلی ها
 • طراحی و خلاقیت صندلی کارمندی
 • ارگونومیک بودن صندلی کامندی
 • انعطاف پذیری و کارایی صندلی
 • ییراق آلات موجود در صندلی
 • خدمات و ضمانت های پس از فروش
 • سبک صندلی های کارمندی

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم در مورد خرید اینترنتی صندلی و نکاتی که باید به آن توجه شود را به طور کامل برای شما بگوییم و حتما در زمان خرید به این نکات توجه کنید که در انتخاب کردن و خرید آن مشکلی برایتان پیش نیاید.

سوالات متداول خرید اینترنتی صندلی کارمندی

 1. چه ویژگی ها و خصوصیاتی در صندلی های کارمندی مهم است؟
  شما باید به ویژگی هایی اعمم از  تکیه گاه بازو صندلی کارمندی، قابلیت تنظیم شدن صندلی اداری کارمندی توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین نوع آن را انتخاب کنید.
 2. چه عواملی بر قیمت صندلی کارمندی اداری موثر است؟
  عواملی نظیر ابعاد صندلی اداری کارمندی، مواد و جنس اولیه صندلی ها،ارگونومیک بودن صندلی کامندی، انعطاف پذیری و کارایی صندلی، ییراق آلات موجود درصندلی، طراحی و خلاقیت صندلی کارمندی، خدمات و ضمانت های پس از فروش و سبک صندلی های کارمندی بر قیمت موثر است.
 3. آیا در زمان خرید باید به نگ هم توجه کرد؟
  بله رنگ مورد مهمی است که شما در زمان خرید باید به آن توجه کنید زیرا باید با دکوراسیون اداره و شرکت شما مطابقت داشته باشد.
Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *