مقالات مبلمان و صندلی اداری
خرید صندلی اداری ثابت از تولیدی

خرید صندلی اداری ثابت از تولیدی

همانطور که بارها در مقالات مختلف هم عنوان کرده ایم صندلی اداری از جمله تجهیزاتی است که می توانید از آن در منزل و محل کار خود استفاده کنید. اگر بخوبی با نکات مهمی که می تواند به شما در خرید یک صندلی استاندارد و عالی کمک کند مطلع باشید بخوبی از خریدی که انجام می دهید کاملا راضی خواهید بود. مبلمان های اداری داری طرح ها و سبک ها متنوع زیاد با مشخصات و ویژگی های خاصی می باشند. امروز تصمیم گرفته ایم تا برایتان از خرید صندلی اداری ثابت از تولیدی بیشتر بگوییم.

 انتخاب و خرید صندلی ثابت اداری از تولیدی

حتما می دانید که صندلی های اداری طراحی شده قابلیت های مختلفی دارند و با نام های مختلفی هم در بازار موجود می باشند. مثلا: صندلی هایی هستند که به آن ها صندلی گردان گفته می شود که دارای اندازه بسیار مناسبی هم می باشند و به نوعی از جمله محبوب ترین مدل های صندلی اداری به شمار می آید زیرا که کارمندان با نشستن روی آن ها احساس راحتی و آرامش دارند. اما در هر مکان و فضایی نمی توان از این مدل صندلی اداری استفاده کرد. پس باید چه کار کنیم؟!

خرید صندلی اداری ثابت جدید

صندلی اداری ثابت

خب، پاسخ کاملا روشن و مشخص است. پیشنهاد ما خرید صندلی اداری ثابت از تولیدی است. اگر قصد دارید تا اتاق کنفرانس، مطب‌ها، کلاس های آموزشی، اتاق انتظار و…. را به زیباتری و با کیفیت ترین صندلی اداری مجهز کنید انتخاب صندلی ثابت اداری بهترین گزینه می باشد. طراحی این صندلی ها به گونه ای است که باید به کمک شخص کاربر جابه جا شوند و همچون صندلی های گردان قابلیت چرخش را نیز ندارند. البته ناگفته نماند که استانداردهای مرطوب به ساخت و تولید صندلی های اداری در طراحی و ساخت این مدل صندلی ها نیز بخوبی رعایت شده است.

بیشتر بخوانید: معرفی بهترین صندلی کارمندی

تولیدی های زیادی هستند در تهران و شهرستان ها که کارشان ساخت تجهیزات اداری و غیر اداری می باشد. بنابراین اگر شما عزیزان سبک و مدل خاصی از صندلی ثابت اداری مد نظرتان می باشد می توانید با یک سرچ و جستجو بهترین تولیدی را که از همه لحاظ با خواست و هزینه شما هماهنگی دارد را انتخاب کنید.

نکات مهم هنگام خرید صندلی اداری ثابت

فرقی ندارد که شما قصد خرید چه مدل صندلی اداری را دارید، این مهم است که باید در زمان خرید به نکات مهم زیادی توجه داشته باشید. بنابراین خرید صندلی اداری ثابت از تولیدی هم از این قاعده مستثنا نمی باشد و باید نکات مهمی را در حین سفارش و خریدی که انجام می دهید مد نظر داشته باشید. از مهم ترین موارد برای خرید صندلی اداری ثابت از تولیدی موارد زیر می باشند.

 1. ارگونومیک بودن صندلی
 2. توجه به ابعاد بخش های مختلف صندلی
 3. توجه به روکش صندلی با قابلیت تنفس
 4. توجه به ظاهر و در نظر گرفتن زیبایی
 5. توجه به گارانتی و خدمات پس از فروش

ارگونومیک بودن صندلی

اولین مورد از مهم ترین نکاتی که باید در زمان خرید صندلی اداری ثابت از تولیدی و هر مدل صندلی اداری دیگر به آن توجه زیادی داشته باشید ارگونومیک بودن آن است. به طور کلی باید بگوییم که ارگونومیک بودن یک صندلی یعنی اینکه در طراحی کلی بدنه و ساختار آن اصولی بکار رفته باشد که صندلی اداری مورد نظر بخش های مهم بدن انسان مثل ستون فقرات، گردن، پا ها و… را به خوبی پوشش دهد. این مسئله بدین خاطر است که زمانیکه کاربر ساعت های طولانی روی صندلی می نشیند احساس کمر درد و یا گردن درد نداشته باشد.

توجه به ابعاد بخش های مختلف صندلی

نکته مهم بعدی توجه داشتن به ابعاد صندلی است که انتخاب می کنید. شاید صندلی که شما خریداری کرده اید از نظر ارگونومیک بودن مشکلی نداشته باشد اما به نظرتان با ابعاد بدن شما یا کارمندان شما هم همخوانی دارد؟! پس نکته مهم بعدی برای خرید صندلی اداری ثابت از تولیدی، توجه داشتن به ابعاد مختلف صندلی است.

خرید صندلی اداری ثابت قیمت مناسب

نمونه صندلی اداری ثابت فروشگاه گلدسیت

دقت داشته باشید که در زمان خرید این مسئله بسیار مهم است که بدانید عرض و عمق نشیمنگاه صندلی چقدر می باشد و اینکه آیا فضای کافی برای شما وجود دارد که هنگام نشستن روی آن احساس راحتی داشته باشید؟! توجه داشتن به ارتفاع صندلی را هم نادیده نگیرید. اگر شما شخصی با قدی بیشتر از 185 سانتی متر می باشد باید صندلی را انتخاب کنید که ارتفاع آن بیشتر از 125 سانتی متر باشد.

توجه به روکش صندلی با قابلیت تنفس

روکش مناسب که قابلیت تنفس هم داشته باشد از مهم ترین مواردی است که هرگز نباید در زمان خرید صندلی اداری ثابت از تولیدی یا هر مدل صندلی اداری دیگری آن را نادیده گرفته یا فراموش کنید. انتخاب صندلی هایی که دارای روکش پارچه ای می باشند و جنس پارچه آن ها مشبک می باشد بهترین انتخاب می باشد زیرا که به راحتی به صندلی اجازه تنفس می دهند و هوا از میان ساختار آن به راحتی عبور می کند. این مسئله باعث می شود که اگر شما ساعت ها روی صندلی بنشینید حتی اگر پشتی و نشیمنگاه صندلی گرم هم شوند شما به هیچ وجه عرق نخواهید کرد.

توجه به ظاهر و در نظر گرفتن زیبایی

در بخش مقدمه به این مسئله اشاره کردیم که صندلی اداری را برای مکان های مختلفی می توان استفاده کرد و هیچ فرقی ندارد که شما در منزل خود می خواهید یک صندلی اداری با کیفیت و استاندارد داشته باشید یا در محل کارتان. آنچه در هر صورت دارای اهمیت می باشد این است که صندلی انتخابی شما دارای ظاهر زیبا و خوبی باشد. در واقع به گونه ای باشد که از هر لحاظ با محیط پیرامون هماهنگی های لازم را داشته باشد. پیشنهاد ما به شما دوستان عزیزی که قصد خرید صندلی اداری ثابت از تولیدی را دارید این است که به سراغ گزینه ای باشید که در عین ساده بوده ظاهری مدرن داشته باشد زیرا این مدل صندلی ها با هر دکوراسیونی که مد نظرتان باشد هماهنگی دارند.

توجه به گارانتی و خدمات پس از فروش

یک صندلی اداری ایده آل باید هم دارای گارانتی باشد و هم خدمات پس از فروش، پس سعی نکنید به دنبال خرید صندلی اداری ثابت از تولیدی باشید که به شما گارانتی و خدمات پس از فروش نمی دهد. بهترین کار خرید از برندهای به نام و شناخته شده همچون نیلپر، لیو و… می باشد که هم خدمات پس از فروش دارند و هم گارانتی.

خرید صندلی اداری ثابت

نمونه صندلی اداری ثابت

در نهایت اینکه

به عنوان حُسن ختام باید بگوییم، دوست عزیز که قصد خرید صندلی اداری ثابت از تولیدی را دارید توجه به نکات و مواردی که در این مقاله به آن ها اشاره کرده ایم بسیار مهم و دارای اهمیت می باشند که در تصمیم گیری شما می توانند بسیار موثر و ثاثیر گذار باشند.

سوالات مربوط به خرید صندلی اداری ثابت از تولیدی

 1. منظور از توجه به شکل ظاهری کاربر برای خرید صندلی اداری چیست؟
  صندلی باید متناسب با وزن و قد کاربر باشد. در صورت عدم تناسب صندلی اداری می تواند به جسم او آسیب بزند. زیرا در هنگام نشستن بر روی صندلی اداری راحت و درست قرارگیری پاها، دست ها و عضلات کمر بسیار مهم است.
 2. آیا صندلی اداری قابل تعمیر است؟
  می توان با بررسی مکانیسم صندلی اداری ، این مشکل را برطرف کرد تا ببینید چه چیزی باعث این مشکل شده است. تعمیر صندلی لرزان ممکن است نیاز به سفت کردن مکانیزم صندلی اداری شما داشته باشد تا صندلی محکم تری ارائه شود. یا ممکن است فقط لازم باشد پیچ ​​های بین مکانیزم صندلی و صندلی صندلی را محکم کنید.
 3. هزینه یک صندلی اداری خوب چقدر است؟
  قیمت صندلی های اداری بسته به کیفیت ساخت، تنظیمات و عوامل دیگر متغییر می باشد. برای کسب اطلاع از قیمت روز مدل های مختلف صندلی ادرای از طریق goldsit.ir با ما، در ارتباط باشید.
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *