مقالات مبلمان و صندلی اداری
خرید صندلی برنامه نویسی

خرید صندلی برنامه نویسی

دوستان عزیز برنامه نویس که ساعت های طولانی پشت میز کار خود مشغول فعالیت هستید، آیا می دانید که برای راحتی در انجام کارهای خود نیاز به صندلی مدیریتی مخصوص دارید که بدون خستگی و به وجود آمدن مشکلاتی برای کمر و گردن خود بتوانید ساعت های زیادی را به کارتان بپردازید؟! در این مقاله از سری مقالات گلدسیت می خواهیم به شما برای خرید صندلی برنامه نویسی کمک کنیم و برایتان بگوییم که هنگام خرید بهترین صندلی برنامه نویسی باید چه نکات مهمی را مد نظر داشته باشید. بنابراین پیشنهاد می کنیم اگر شما دوستان عزیز از جمله برنامه نویسانی هستید که قصد خرید صندلی مناسب با کارتان را دارید اما برای خرید اطلاعات کافی ندارید با ما تا انتهای مقاله امروز همراه باشید.

صندلی مخصوص برنامه نویسی

با توجه به این مسئله که دوستان برنامه نویس ساعت های زیادی را باید پشت میز کار خود نشسته و نیاز به تمرکز بالایی دارند همین مسئله موجب می شود تا به فکر تهیه و خرید صندلی برنامه نویسی و یا مبلمان اداری راحت و مناسب باشند. همانطور که می دانید صندلی های اداری دارای سبک ها و فرم های مخصوصی می باشند که برای موقعیت های مختلف طراحی شده اند. برای مثال: شما هرگز در یک سالن آرایشگری میز یا صندلی که برای کارمندان اداره جات طراحی شده است را نمی بینید بلکه صندلی هایی را شاهد هستید که مختص این کار طراحی و تولید شده اند. چراکه افراد برنامه نویس به دلیل کار کردن بسیار زیاد با لپتاپ و یا کامپیوتر، دستان آنها بسیار در معرض آسیب می باشد. به همین دلیل صندلی مخصوص برنامه نویسی باید دارای دسته های بسیار راحت و مخصوص باشند.

صندلی مخصوص برنامه نویسی

صندلی سری gx گلدسیت مناسب برنامه نویسان

درباره برنامه نویسی هم به همین منوال می باشد. شما دوستان باید به دنبال صندلی هایی باشید که برای برنامه نویسان طراحی و تولید شده اند و اقدام به خرید صندلی برنامه نویسی کنید. شاید با خودتان بگویید که اصلا چه نیازی به این کار می باشد وقتی با نشستن روی یک صندلی معمولی هم می توان کارهای مربوط به برنامه نویسی را انجام داد؟! خب، باید به شما عزیزان بگوییم که شاید در روزهای ابتدای این موضوع مشکلی برایتان نداشته باشد و به راحتی بتوانید به انجام امور مربوط به کار خود بپردازید اما به مرور زمان نامناسب بودن صندلی می تواند مشکلاتی را برای شما به وجود آورد که شایع ترین آن کمر دردهای مداوم می باشد.

بنابراین پیشنهاد و توصیه ما به شما دوستان عزیز این است که برای سلامت خودتان هم که شده خرید صندلی برنامه نویسی را جدی بگیرید.

مشخصات یک صندلی برنامه نویسی مناسب

برای اینکه راحت تر بتوانید صندلی برنامه نویسی مناسبی را خریداری کنید باید بدانید که اصلا یک صندلی مناسب دارای چه مشخصاتی باید باشد. برای خرید صندلی برنامه نویسی باید توجه داشته باشید که این صندلی باید ویژگی هایی داشته باشد که عبارتند از:

 • پاها و بازوهای شما باید به صورت عمودی قرار بگیرند و ساعد وران ها باید به صورت افقی
 • کف پاها باید روی کف زمین به صورت افقی قرار بگیرد
 • پشتی صندلی باید از انحانی درونی مهره های کمری ستون فقرات محافظت کند
 • وزن قسمت بالاتنه باید بطور یکسان روی نشیمنگاه و ران ها پخش شود

بهترین صندلی برای برنامه نویسان

در مطالب بالا برایتان به اختصار توضیح دادیم که برای خرید صندلی برنامه نویسی نیاز است بدانید که یک صندلی مناسب چه مشخصاتی دارد. در این بخش می خواهیم به شما کمک کنیم تا بهترین صندلی برنامه نویسی را تهیه کنید تا ساعت هایی که پشت میز کار خود مشغول فعالیت هستید احساس راحتی داشته باشید. بهترین صندلی مخصوص افراد برنامه نویس دارای یک سری ویژگی ها می باشد که در ادامه به آن ها اشاره کرده و به اختصار هر یک از آن را توضیح داده ایم.

نمونه صندلی مخصوص برنامه نویسان گلدسی

بهترین صندلی برای برنامه نویس ها

نمونه صندلی مخصوص برنامه نویسان گلدسیت

ویژگی ها و نکات مهم برای انتخاب بهترین صندلی برنامه نویسی

برای خرید صندلی مخصوص برنامه نویسان باید به نکات زیر توجه ویژه داشته باشید.

 1. ارتفاع صندلی برنامه نویسی

  اولین مسئله ای که باید برای انتخاب صندلی برنامه نویسی به آن توجه داشته باشید ارتفاع صندلی است که انتخاب می کنید. برای خرید هر مدل صندلی باید به این مسئله دقت زیادی کنید. ارتفاع یک صندلی مناسب برای برنامه نویسی در حقیقت ارتفاعی است که قابلیت تغییر داده شدن را داشته باشد. شما باید صندلی انتخاب کنید که زمانیکه روی آن می نشینید در حالی که زاویه زانوهای شما 90 درجه می باشد موازی سطح زمین باشید و به راحتی بتوانید پاهای خود را روی زمین بگذارید.

 2. دسته صندلی

  مسئله و نکته مهم بعدی برای خرید صندلی برنامه نویسی، توجه به دسته صندلی می باشد. دسته صندلی باید به گونه ای طراحی شده باشد که بازوهای شما را بخوبی پشتیبانی کند تا شانه هایتان در زمان انجام کار وضعیت راحتی داشته باشند. اگر قرار است ساعت ها پشت میز خود مشغول برنامه نویسی و در حال تایپ کردن باشید فراموش نکنید که توجه به دسته صندلی اهمیت زیادی دارد که در زمان خرید نباید آن را نادیده بگیرید. دسته صندلی های مناسب برای برنامه نویسی باید در ارتفاع و وضعیت قابل تنظیم باشد تا متناسب با فعالیت‌های مختلف و کاربران مختلف باشد.

 3. پشتی صندلی برنامه نویسان

  پشتی یک صندلی مناسب باید از انحنای طبیعی ستون فقرات پشتیبانی کند و شکل آن برای پایین کمر مناسب باشد. ارتفاع پشتی صندلی که انتخاب می کنید باید به اندازه ای باشد که شانه ها و گردن شما اذیت نشوند و در حقیقت پشتی صندلی از آن ها پشتیبانی کند. پشتی برخی از صندلی‌های ارگونومیک، قابلیت خواباندن برای لم دادن دارد که در این حالت زاویه بین ران و کمر بیشتر از 90 درجه می‌شود.

 4. نشیمنگاه صندلی

  فاصله ابتدا تا انتهای نشیمنگاه باید از کمر 2.5 تا 5 سانتیمتری پشت زانوها باشد تا بتوان از آن صندلی به عنوان بهترین صندلی برای برنامه نویسی نام برد.

 5. تکیه‌گاه سر صندلی

  این مسئله برای آن دسته از افرادی که در زمان کار کردن روی صندلی خود لم میدهند می تواند از سر آن ها پشتیبانی کند.تکیه گاه سر در صندلی های برنامه نویسی برای آن دسته از افرادی دارای اهمیت می باشد که زمان زیادی را به صورت لمیده پشت میز کار خود در حال برنامه نویسی می باشند.

در نهایت اینکه

ما سعی کرده ایم تا امروز و با ارائه این مقاله درباره خرید صندلی برنامه نویسی، نکات مهم برای انجام این کار و اینکه صندلی برنامه نویسی دارای چه ویژگی هایی می باشد کمی اطلاعات در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا بهتر بتوانید برای خرید این مدل صندلی تصمیم گیری کنید. مشاوران و همکاران ما نیز از طریق سایت goldsit.ir در این زمینه بیشتر شما را راهنمایی خواهند کرد.

سوالات مربوط به خرید صندلی برنامه نویسی

 1. صندلی مناسب برنامه نویسان چه ویژگی هایی دارد؟
  ارگونومیک بودن محصول از جمله مهم ترین نکاتی است که در طراحی و تولید صندلی برنامه نویسی مورد توجه قرار دارد. ویژگی هایی همچون پشتیبانی مناسب از بدن، قابل تنظیم بودن، راحتی و… را می توان جزو زیرگروه های ارگونومیک بودن صندلی برنامه نویسی به حساب آورد.
 2. قابلیت مانور صندلی برنامه نویسی به چه معنا است؟
  قابلیت مانور صندلی به این نکته اشاره دارد که کاربر بتواند به راحتی در محل کار خود مانور دهد. برای مثال زمانی که روی صندلی نشسته است به آسانی از یارانه ای که روی میز کار قرار دارد فاصله گرفته یا به آن نزدیک شود.
 3. قیمت صندلی برنامه نویسی چند است؟
  با توجه به بازار اقتصادی این روزها و نوسان قیمت ارز و دلار برای کسب اطلاع از قیمت روز صندلی برنامه نویسی با کارشناسان ما از طریق سایت گلدسیت در ارتباط باشید.
5/5 - (2 امتیاز)

یک پاسخ به “خرید صندلی برنامه نویسی”

 1. آناهیتا گفت:

  پیشنهاد می کنم اگر می خواین صندلی گیمینگ یا صندلی کامپیوتر بخرین حتما از این فروشگاه خرید کنید گلدسیت یه تولید کننده است پس برای کسایی که می خوان اقدام به خرید صندلی برنامه نویسی کنن بهترین انتخابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *