مقالات مبلمان و صندلی اداری
خرید صندلی گیمینگ حرفه‌ای

خرید صندلی گیمینگ حرفه‌ای

یکی از  صندلی های اداری که این روزها طرفداران خاص خود را پیدا کرده است صندلی گیمینگ می باشد. همانطور که مطلع هستید بازی های کامپیوتری در طی این سال ها پیشرفت های زیادی کرده اند که در ساخت و طراحی آن ها از فناوری های پیشرفته استفاده شده است که صندلی گیمینک یکی از این تجهیزات می باشد. اما اینکه چطور می توانید برای خرید صندلی گیمینگ حرفه‌ای دست به کار شوید مسئله ای است که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت.

صندلی گیمینگ

صندلی های گیمینگ دارای انواع مختلفی می باشند که گیمرها با توجه به مشخصات فردی خود می توانند مناسبترین آن ها را انتخاب و خریداری کنند. صندلی های مناسب گیمینگ به گیمرها این اجازه را می هد تا مدت زمان طولانی بدون اینکه احساس خستگی کنند مشغول بازی شوند.

این مدل صندلی ها راحتی، ثبات و زیبایی را در طراحی و ساخت خود رعایت کرده اند.

انواع صندلی گیمینگ

در این بخش اشاره ای به انواع صندلی‌های گیمینگ داریم و شما را برای خرید صندلی گیمینگ حرفه‌ای راهنمایی خواهیم کرد.

 • صندلی گیمینگ چرخ‌دار
 • صندلی گیمینگ کنسولی
 • صندلی گیمینگ زمینی
 • صندلی گیمینگ کیسه‌ای
خرید صندلی گیمینگ

صندلی گیمینگ

صندلی گیمینگ چرخ‌دار

اولین مورد از انواع صندلی گیمینگ که می خواهیم برای خرید صندلی گیمینگ حرفه ای به شما معرفی کنیم، صندلی چرخ دار می باشد.

این مدل صندلی از جمله متداول ترین و شناخته شده ترین مدل های صندلی مخصوص بازی می باشد که شباهت زیادی به صندلی اداری چرخ دار دارد.

صندلی گیمینگ چرخ دار برای آن دسته از گیمرهایی که زمان زیادی بازی می کنند بسیار مناسب می باشد. این افراد با استفاده از این مدل صندلی می توانند ساعت های طولانی بدون احساس خستگی مشغول بازی باشند.

صندلی های چرخ دار مخصوص بازی دارای تنظیم ارتفاع، تکیه‌گاه‌ راحت برای کمر، تکیه‌گاه‌ عالی برای سر و همچنین بالشتک برای گردن است.

صندلی گیمینگ کنسولی

صندلی بازی بعدی که می خواهیم به شما معرفی کنیم صندلی های گیمینگ کنسولی شکل می باشند. این مدل صندلی ها در حقیقت با در نظر گرفتن نیاز کاربران ی که بازی های کنسولی انجام می دهند طراحی و ساخته شده اند.

این صندلی ها برخلاق صندلی های کامپیوتری احتیاج زیادی به حرکت دادن آن ها وجود ندارد و به گونه ای طراحی شده اند که پشتیبانی بهتری برای پشت و زیرپایی دارند.

صندلی گیمینگ زمینی

وقتی روی زمین نشسته‌اید، بازی‌های کنسولی سرگرم‌کننده‌تر می شود. اینجاست که صندلی‌ گیمینگ زمینی یا راکر (Rocker) وارد تجهیزات گیمینگ می‌شود. این صندلی‌ها پایه یا چرخ ندارند و به سادگی روی زمین قرار می‌گیرند، به گونه‌ای که شما به زمین نزدیک‌تر هستید. با توجه به تکیه‌گاه‌ها و پشتی‌ L شکل، صندلی‌های گیمینگ زمینی به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که هنگام نشستن روی آن راحتی بیشتری داشته باشید. بیشتر صندلی‌های گیمینگ زمینی ساده هستند، اما V شکل آن، ساختار بسیار پیشرفته‌تری دارد. بیشتر صندلی‌های گیمینگ زمینی V شکل، دارای کنترل پنل و اسپیکرهای داخلی هستند.

صندلی گیمینگ کیسه‌ای

صندلی گیمینک کیسه ای یکی دیگر از انواع صندلی های مخصوص بازی می باشد که لازم دانسته ایم در این بخش از مقاله مربوط به خرید صندلی گیمینگ حرفه‌ای اشاره ای مختصر به آن داشته باشیم.

این صندلی ها در واقع راحترین مدل از صندلی های مخصوص بازی می باشند. صندلی گیمنیگ کیسه ای فاقد تکیه گاه سر و کمر می باشد اما در عوض انعطاف پذیری بسیار خوبی دارد.

خرید صندلی گیمینگ استاندارد

انواع صندلی گیمینگ

خرید صندلی گیمینگ حرفه‌ای

تمام گیمرها به خوبی شور و هیچان و میزان حرکت های فیزیکی در زمان بازی کردن را به خوبی درک می کنند و شاید به همین خاطر ات که با استفاده از یک صندلی نامناسب خیلی راحتر می توانند آسیب های شدید به نواحی کمر، گردن، چشم و قفسه سینه را تجربه کنند.

اگر این افراد در طول روز به طور متوسط 6 ساعت مشغول انجام بازی های کامپیوتری باشند قطعا خطرات بیشتری آن را تهدید خواهد کرد. بنابراین توصیه ما به شما دوستان گیمر و علاقه مند به بازی های کامپیوتری خرید صندلی گیمینگ حرفه‌ای می باشد.

برای خرید این مدل صندلی ها حتما باید طراحی ارگونومیک صندلی را در اولویت قرار دهید زیرا این مسئله از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

قیمت صندلی گیمینگ حرفه ای

همانطور که در این مقاله هم عنوان کردیم صندلی های گیمینگ دارای انواع مختلفی می باشند که برای خرید صندلی گیمینگ حرفه‌ای نیاز است که به خوبی درباره مشخصات و ویژگی های مربوط به هر یک از آن ها آشنا باشید.

درباره قیمت این مدل صندلی ها باید بگوییم که همچون سایر مبلمان اداری و صندلی های اداری به عوامل مختلف زیادی بستگی دارند. شاید همین مسئله قیمت باعث شود تا دایره خرید خود را محدود کنید.

با در نظر گرفتن عوامل موثر بر قیمت صندلی های گیمینگ و توجه به بودجه مالی خود بهتر می توانید صندلی گیمینگی که مد نظرتان می باشد را انتخاب و خریداری کنید.

خرید صندلی گیمینگ حرفه‌ای

قیمت صندلی گیمینگ حرفه ای

در نهایت

هر روزه تولید صندلی های گیمینک رو به افزایش می باشد و اگر یک گیمر حرفه ای یا مبتدی هستید به خوبی با تجهیزات گیمری آشنا می باشید و میدانید که برای خرید صندلی گیمینگ حرفه‌ای چه نکات و مواردی را باید در نظر داشته باشید.

مهمترین مسئله برای خرید صندلی گیمینگ حرفه‌ای راحتی آن ها می باشد که از اهمیت بالایی هم برخوردار می باشند زیرا قرار است که ساعت های طولانی روی این صندلی بنشینید.

کارشناسان ما از طریق سایت goldsit.ir در این زمینه شما را راهنمایی خواهند کرد.

سوالات متداول خرید صندلی گیمینگ حرفه‌ای

 1. گیمرهای حرفه ای از چه صندلی بازی استفاده می کنند؟
  گیمرهای حرفه ای از صندلی های گیمینگ مانند: Herman Miller Embody، Herman Miller Aeron استفاده می کنند.
 2. صندلی گیمینگ خوب چه ویژگی هایی دارد؟
  یک صندلی بازی خوش ساخت از قسمت پایینی و بالای کمر، شانه ها، سر، گردن، بازوها و باسن شما پشتیبانی می کند. یک صندلی بازی خوب به حفظ وضعیت صحیح بدن کمک می کند.
 3. آیا می توان از صندلی بازی برای کارهای اداری استفاده کرد؟
  شاید نام این صندلی ها گمراه کننده باشد. اما می توان آن را برای کارهای ادرای نیز استفاده کرد. بالعکس از صندلی اداری هم می توان به عنوان صندلی بازی استفاده کرد.
Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *