مقالات مبلمان و صندلی اداری
خرید مبلمان اتاق جلسات

خرید مبلمان اتاق جلسات

اتاق جلسات یکی از بخش‌های شرکت ها و محیط های اداری می باشد که نیاز به تمرکز بالایی دارد چرا که در این اتاق اطلاعات مختلف زیادی رد و بدل می شود به همین خاطر طراحی این اتاق از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. اتاق جلسات باید شامل کلی تجهیزات فنی کاربردی در طراحی باشد تا خلاقیت افزایش پیدا کرده و بازدهی بالایی از جلسات حاصل شود. انتخاب مبلمان مناسب برای این اتاق باعث افزایش کارایی جلسات و ایجاد راحتی می شود. در این مقاله می خواهیم شما را برای خرید مبلمان اتاق جلسات راهنمایی کنیم.

اهمیت استفاده مبلمان در اتاق جلسات

گفتیم که اتاق جلسات یکی از بخش های مهم ادارات و شرکت ها می باشد بنابراین چیدمان و طراحی  این اتاق حائز اهمیت است. مبلمانهایی که برای چنین اتاق های انتخاب می‌شود به عنوان مهمترین جزئیات در طراحی اتاق جلسه به حساب می آیند در راهنمای خرید مبلمان اتاق جلسات برایتان خواهیم گفت: زمانی که تصمیم به انتخاب چنین تجهیزات اداری دارید باید به چه نکاتی توجه داشته باشید

راهنمای خرید مبلمان اتاق جلسات

برای طراحی اتاق جلسات باید تمرکز زیادی داشته باشید و برای این مسئله باید با نکات زیادی را در نظر بگیرید و مناسب ترین شکل طراحی را انتخاب کنید.

دقت داشته باشید که محتوای جلسات برگزار شده و نتیجه مطلوب نیز از عواملی هستند که در راهنمای خرید مبلمان اتاق جلسه و طراحی آن مورد توجه قرار می گیرد.

اگرچه اصلی‌ترین عنصری که در طراحی این اتاق باید در نظر گرفته شود مبلمان است، پس باید در انتخاب و خرید آن به نکات زیادی توجه کنید چرا که راحتی مبلمان، روشنایی و تهویه اتاق برای طراحی اتاق جلسات امری بسیار مهم است.

استفاده مبلمان در اتاق جلسات

اهمیت استفاده مبلمان در اتاق جلسات

نکات مهم برای خرید مبلمان اتاق جلسات

 • نور اتاق جلسات
 • میز اتاق جلسه
 • صندلی اتاق جلسه
 • ابعاد، طرح و رنگ محیط کار
 • قیمت
 • دوام، نگهداری و گارانتی های مبلمان

نور اتاق جلسات

اولین فاکتور و نکته مهمی که برای خرید مبلمان اتاق جلسات باید به آن توجه کنید نور اتاق جلسات است.

نورپردازی این اتاق بسیار مهم و دارای اهمیت میباشد از آن جایی که اتاق جلسه مکانی است که جلسات و رویدادهای مختلف در آن برگزار می شود باید مبلمان را به گونه ای انتخاب کنیم که نه زیاد باعث تاریک شدن فضا شود و نه چندان روشن باشد که چشم را اذیت کند.

میز اتاق جلسه

نکته مهم بعدی نیز انتخاب میز مناسب می باشد.

میزهای اتاق جلسات از جمله مبلمان اولیه هستند که باید با اتاق و مبلمان هماهنگی داشته باشد در ضمن هماهنگی میز و اتاق با صندلی ها نیز اهمیت زیادی دارد.

هدف استفاده از میز جلسه برای انتخاب میز جلسه مهم است. مثلاً میز های گرد برای بحث های کوتاه تر و میز های مربعی برای جلسات مشارکتی استفاده می شود.

دقت داشته باشید داشتن یک میز اتاق جلسه با فضای کافی برای قرار گرفتن راحت تر یک تیم در حالی که فضا برای تجهیزات آن فراهم می‌شود حیاتی است.

صندلی اتاق جلسه

صندلی های مدرن، چرمی یا صندلی های مشترک مجموعه از صندلی هایی هستند که می توانید برای اتاق جلسات خود روی آنها حساب کنید.

با توجه به سبک مبلمان ای که انتخاب میکنید صندلی اداری مورد نظر را هم میتوانید تهیه کنید.

دقت داشته باشید که صندلی هایی که برای اتاق جلسات تهیه میکنید باید به گونه ای ساخته شده باشند که استانداردهای اصولی در آن رعایت شده باشند و با نشستن روی آن احساس راحتی داشته باشید زیرا قرار است ساعت ها در آن اتاق جلسه برگزار کنید و روی آن صندلی بشنید.

خرید مبلمان اتاق جلسات

نکات مهم برای خرید مبلمان اتاق جلسات

ابعاد، طرح و رنگ محیط کار

ابعاد، طرح و رنگ محیط کار یکی دیگر از نکات مهم است که هنگام خرید مبلمان اتاق جلسات باید توجه کنید.

دقت داشته باشید انتخاب متریال نقش مهمی در انتخاب مبلمانی دارد که شما انتظار دارید.

درست است که اکثر مبلمان ها اداری از کیفیت درجه 1 برخوردار می باشند اما راحتی هر مدل نسبت به طرح های دیگر کاملاً متفاوت میباشد.

پیشنهاد و توصیه ما به شما دوستان عزیز این است که اگر میخواهید مدت طولانی از مبلمان انتخاب و خریداری شده خود استفاده منید به جای آن که روی طراحی آن تاکید داشته باشید بیشتر روی راحت بودن آن متمرکز شوید.

قیمت

قبل از آنکه اقدام به خرید مبلمان اتاق جلسات کنید باید به بودجه ای که در اختیار دارید توجه کنید. تمام مبلمان ها با توجه به متریال هایی که در ساخت آن ها استفاده شده و با توجه به سبکی که دارند( کلاسیک، مدرن) دارای قیمت های متفاوتی می باشند.

فقط دقت داشته باشید که کیفیت را هرگز فدای قیمت نکنید.

دوام، نگهداری و گارانتی های مبلمان

آخرین مورد هم دوام، نگهداری و گارانتی های مبلمان است که بسیار مسئله مهم و حائز اهمیتی می باشد به خصوص زمانی که در طول یک روز تعداد جلسات زیادی را قرار است برگزار کنید.

باید خیالتان از جانب تعمیر و نگهداری صندلی، میز مبلمان های اداری آسوده باشد. دقت داشته باشید مدت زمان گارانتی مبلمان اداری معتبر است و به محض اینکه متوجه شدید گارانتی مبلمان شما در آستانه تمام شدن می باشد بهتر است بودجه‌ای را برای خریدن مبلمان جدید در نظر باید بگیرید.

مبلمان اتاق جلسات

قیمت مبلمان اتاق جلسات

در نهایت اینکه

هر یک از بخش های اداره ها وشرکت ها با توجه به کاربردهایی که دارند نیاز به تجهیزات مناسب آن بخش دارند. اتاق جلسات هم یکی از مهمترین بخش های شرکت ها می باشد که باید برای خرید مبلمان اتاق جلسات همچون اتاق مدیریت و بخش کارمندان به نکات مهمی توجه داشته باشید.

از آنجایی که در این اتاق، جلسات مختلفی قرار است ساعت های کوتاه و یا طولانی برگزار شوند بنابراین باید در انتخاب میز و صندلی اداری مناسب برای این اتاق توجه داشته باشید که استاندارد و راحتی در آن ها لحاظ شده باشد.

شما دوستان عزیز می توانید برای خرید باکیفیت ترین و قیمت مناسب ترین مبلمان اتاق جلسات با ما از طریق وب سایت goldsit.ir در ارتباط باشید.

سوالات مربوط به خرید مبلمان اتاق جلسات

 1. مبلمان ضروری برای اتاق جلسات چیست؟
  به طور سنتی، مبلمان اتاق جلسات شامل میز، صندلی و واحدهای ذخیره سازی است. بسته به نحوه استفاده از فضا، ممکن است مبلمان دیگری هم نیز وجود داشته باشد.
 2. چرا مهم است که مبلمان اتاق جلسات را به درستی تهیه کنیم؟
  مجموعه کاملی از فعالیت های تجاری مهم در اتاق جلسات انجام می شود. کارمندان شما ممکن است برای مدت طولانی در حال کار یا برگزاری جلسات مهم در فضا باشند. از طرف دیگر، احتمالاً فضایی است که مشتریان یا شرکای جدید برای اولین بار هنگام بازدید از دفتر شما می بینند.
 3. میز و صندلی مربوط به مبلمان اتاق جلسات باید بر چه اساسی تهیه شوند؟
  مبلمان اتاق جلسات باید متناسب با هدف باشند و شما باید تجهیزات مناسبی در دسترس داشته باشید.
Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *