مقالات مبلمان و صندلی اداری
صندلی اداری لمسه دار

صندلی اداری لمسه دار

صندلی اداری لمسه دار چیست؟

یکی دیگر از مدل های صندلی اداری، صندلی اداری لمسه دار می باشد که این روزها طرفداران بسیار زیادی دارد و بیشتر افراد استفاده از این مدل صندلی اداری را به استفاده از صندلی و مبلمان اداری مدرن ترجیح می دهند.

به زبان ساده می توان این مدل صندلی اداری را اینگونه تعریف کرد که، با حالت دادن خاص پارچه و استفاده از آن بر روی سطوح مختلف همچون میز و صندلی لمسه می گویند و کل فرآیند آن لمسه کوبی است.

خصوصیات صندلی اداری لمسه دار

فرآیند لمسه کوبی از جنس مختلف پارچه هایی مانند چرم و مخمل می باشد که برای ساخت و طراحی صندلی اداری لمسه دار از پارچه های چرمی بیشتر استفاده می شود که ظاهری شیک و رسمی به خود می گیرند و از کیفیت بالا و قیمت مناسبی هم برخوردار می باشند.

این مدل مبلمان اداری یکی از با کیفیت ترین ها در میان سایر مدل های تجهیزات و صندلی های اداری می باشد که در برابر مشکلاتی همچون پاره شدن و رنگ رفتگی مقاومت بسیار بالایی دارد.

طراحی و ساخت این صندلی ها بدین صورت است که در ابتدا چرم و قسمت لمسه بر روی فوم قرار میگیرند و بعد از آن فوم بر روی بدنه اصلی صندلی قرار میگیرد.

کاربرد صندلی اداری لمسه دار

همانطور که در بخش مقدمه هم اشاره کردیم این روزها طرفداران صندلی اداری لمسه دار بسیار زیاد می باشند.

اما نکته مهم این است که استفاده از چنین صندلی های اداری برای هر مکانی مناسب نمی باشد و آنطور که باید نمی توانند در هر موقعیتی جلوه کاملی از خودشان را به نمایش بگذارند.

بنابراین، با توجه به این مسئله که این صندلی ها معمولا به صورت چرم می باشند ترکیب و استفاده از آن ها با مبلمان اداری چرمی بسیار جذاب خواهد شد و جلوه بیشتری به دفتر کار و محیط شرکت شما می دهند.

در ضمن استفاده از میز و صندلی لمسه دارد با هم بسیار این روزها رواج پیدا کرده است و متقاضیان زیادی هم دارد.

از لمسه کوبی برای چه مدل صندلی اداری استفاده می شود؟

شاید برای خیلی از شما دوستانی که قصد خرید صندلی اداری لمسه دار را دارید این سوال پیش آمده باشد که اصلا فرآیند لمسه کوبی بیشتر برای چه سبک صندلی اداری استفاده می شود و به زیبایی بیشتر آن کمک می کند؟!

خوب، باید بگوییم که از این فرآیند می توان برای زیباتر شدن تمام مدل صندلی های اداری و غیر اداری استفاده کرد.

اما معمولا این کار انجام نمیشود زیرا که انجام این کار باعث افزایش قیمت خواهد شد که در این روزها افراد زیادی هستند که شرایط مالی مناسبی برای این کار را ندارند.

به همین خاطر است که از فرآیند لمسه کوبی بیشتر برای صندلی های اداری مدیریتی استفاده می شود که قیمت بیشتری نسبت به سایر صندلی های اداری دارند.

اما با تمام این صحبت ها، هستند افراد و تولیدی هایی که مایل به تهیه صندلی های کارشناسی، کارمندی، کنفرانس و یا انتظار لمسه دار هستند.

ویژگی های صندلی اداری با طرح لمسه

از جمله ویژگی هایی که صندلی اداری لمسه دار، دارا می باشد و باعث شده که این روزها طرفداران زیادی را جذب نماید موارد زیر می باشند.

 • طراحی جذاب تر نسبت به مدل‌های معمولی
 • مقاومت و طول عمر بالا
 • افزایش قیمت به دلیل لمسه کاری

این مدل صندلی های اداری به خاطر ساختار متفاوتی که دارند زمان بیشتری برای ساخت و تولید آن ها نیاز می باشد و متریال های بیشتری برای آن ها مصرف می شود.

به همین خاطر است که قیمت آن ها به مراتب بیشتر از صندلی های اداری معمولی می باشد.

چرا صندلی اداری لمسه کوبی شده بخریم؟

اگر این سوال برای شما هم پیش آمده است که چرا از میان مدل های متنوع صندلی اداری به سراغ صندلی اداری لمسه دار برویم و آن را بخریم، باید بگوییم که به خاطر ویژگی ها و ظاهر جذابی که این مدل صندلی های اداری دارند خیلی راحت نمی توان از خرید آن ها چشم پوشی کرد.

این مدل صندلی های اداری می توانند به محیط کار شما جذابیت بیشتری داده و باعث شوند که در طول ساعات کاری خود احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

در ضمن طراحی و ساخت آن ها به گونه ای است که تمام استانداردها در آن رعایت شده و سلامتی جسمی شما را حفظ می کنند.

از همه مهمتر اینکه استفاده از این مدل مبلمان اداری در محیط کار باعث ایجاد اعتبار بیشتر کسب و کار شما می شود و راندمان کاری شما را نیز به خاطر قابلیت هایی همچون تنظیم سطح نشیمنگاه و زاویه پشتی افزایش  می دهد.

در نهایت اینکه

صندلی اداری لمسه دار یکی از جذاب ترین مدل‌های صندلی می‌باشد که به خاطر تفاوتی که دارد می تواند ظاهری جذابتر به محیط کار شما دهد.

این مدل صندلی های اداری در قسمت پشتی خود حفره هایی دارند که به آن حفره ها لمسه کوبی می گویند که همین لمسه کوبی باعث زیباتر شده و خاص تر شده صندلی اداری لمسه دار نسبت به صندلی های معمولی شده است.

در ضمن این صندلی ها از طول عمر و کیفیت بالایی هم برخوردار می باشند.

سوالات مربوط به صندلی اداری لمسه دار

 1. برای نهایت استفاده از پتانسیل صندلی اداری لمسه دار بهتر است آن ها را با چه مبلمانی استفاده کرد؟
  بهتر است مبلمان اداری و چیدمانی متناسب با این مدل صندلی در نظر داشته باشید.
 2. هماهنگی و تناسب صندلی‌های اداری و نوع چیدمان آنها چه اهمیتی دارد؟
  هماهنگی و تناسب صندلی‌های اداری و نوع چیدمان آنها می‌تواند در دکوراسیون اتاق شما تأثیر زیادی داشته باشد.
 3. صندلی اداری لمسه دار تنها به عنوان صندلی‌های مدیریتی قابل استفاده است؟
  خیر، خاصیت لمسه روی صندلی‌های کارمندی، کنفرانسی و حتی انتظار نیز ممکن است کار شود. به همین دلیل محدودیتی در این مورد نخواهد بود.
Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *