مقالات
صندلی طبی چگونه از آسیب جسمی جلوگیری می کند؟

صندلی طبی چگونه از آسیب جسمی جلوگیری می کند؟

صندلی طبی چیست و چرا افراد بسیار زیادی در ادارات و کارخانه جات خود، از صندلی طبی استفاده می کنند؟ چرا باید برای کارمندان شرکت خود از صندلی طبی استفاده کنیم؟ برای پاسخ به این سوالات، با گلدسیت همراه باشید. امروزه اگر بخواهید از صندلی های فوق العاده زیبا هم که استفاده کنید، باز هم باید از طبی بودن آن، مطمئن شوید! زیرا اگر برای کارمندانتان از صندلی طبی استفاده کنید، بازدهی و انرژی آنها به سرعت تمام نمی شود و آنها کار خودشان را با کیفیت چند برابر انجام می دهند، پس این درک این موضوع به صورت واضح، قدرت این صندلی را بیان می کند.

صندلی طبی مناسب چه افرادی است؟

صندلی طبی مناسب افرادی است که به مریضی های مختلف ( مانند گردن درد، سردرد و …. ) دچار هستند و چنین افرادی حتما باید از صندلی طبی استفاده کنند، طبق نظر پزشک، این نوع صندلی ها عملکرد مهمی دارند و هر فردی می تواند به مدت طولانی بر روی چنین صندلی هایی بشینند و هیچ دردی را احساس نکنند! اما متاسفانه چون افراد جامعه نحوه ی نشستن بر روی صندلی را بلد نیستند، به همین دلیل بر روی صندلی طبی هم که (در یک بازه ی زمانی کوتاه) بشینند، احساس درد و ناراحتی می کنند، پس در نظر داشته باشید که فقط نوع صندلی مهم نیست، چگونگیه استفاده ی ما هم، مهم است!

بیشتر بخوانید:  صندلی لوکس گلدسیت با استانداردهای سال ۲۰۱۹

 

البته در نظر داشته باشید که نوع صندلی هم مهم است، اما اگر شما نحوه ی استفاده از آن را بلد نباشید، می تواند تاثیرات منفی را برای شما داشته باشد، دقیقا مانند خرید ماشین است که اگر شما یکی از گران ترین ماشین های دنیا را هم که بخرید، اما رانندگی در شهر را بلد نباشید، احتمال تصادف کردن و از دست دادن ماشین و سلامتی شما بسیار زیاد است، این نوع صندلی ها انواع مختلفی دارد که مهمترین آنها ( صندلی لوکس، صندلی مدیریتی و صندلی کارشناسی ) است، در ضمن اگر به دنبال مبلمان اداری هم بودید می توانید از مبلمان اداری گلدسیت استفاده کنید.

صندلی طبی برای مدیران

اگر شرکتی دارید و میخواهید برای مدیر شرکت و کارشناسان از صندلی طبی استفاده کنید، حتما از بخش صندلی مدیریتی و صندلی اداری محصول مورد نظر خود را انتخاب کنیدو با شرکت گلدسیت تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن کالایتان را به شما تحویل دهند.

معمولا این نوع صندلی ها در شرکت ها و اداره جات استفاده می شود، زیرا  اغلب کارمندان و کارکنان شرکت، برای مدت زمان بسیار زیادی بر روی صندلی مینشینند که اگر از صندلی های نامطلوب استفاده شود، بعد از مدتی کوتاه دچار مریضی های مختلف می شوند، بنابراین دقیقا کار اصلی صندلی طبی همین است که از خطر ایجاد مریضی های مختلف جلوگیری می کند و هم از راحتی بسیار زیادی برخوردار است و در نظر داشته باشید که راحتی صندلی از اهمیت زیادی برخوردار است، زیرا اگر صندلی مناسبی انتخاب نکنید، میزان خستگی شما ده برابر بیشتر خواهد شد.

صندلی کنفرانسی

برای تهیه ی این نوع صندلی ها، باید در نظر داشته باشید که یک صندلی طبی خوب باید چهار ناحیه ی ستون فقرات گردن، پشت، کمر و دنبالچه را پوشش دهد که اگر چنین کاری را به خوبی انجام ندهد، به جای تاثیرات مثبت، تاثیرات منفی برای شما در پی خواهد داشت! صندلی های گلسیت به راحتی به کاربر اجازه ی حرکت بر روی صندلی را می دهد. این نوع صندلی ها را از شرکت های معتبر تهیه کنید، چون ممکن است در آینده به دلایل مختلفی، مشکلاتی  برای صندلی پیش بیاید، بنابراین شما باید از مکان هایی که دارای گارانتی و خدمات پس از فروش برخوردار باشد، خریداری کنید که شرکت گلدسیت برای اولین بار در ایران خدماتی متفاوت ارائه می دهد.