مقالات
مرکز فروش صندلی اداری در تهران

مرکز فروش صندلی اداری در تهران

فروشگاه صندلی اداری در تهران

بسیاری از افراد در زمان انتخاب مبلمان اداری به مواردی از جمله طراحی های لوکس و یا قیمت عالی را مد نظر قرار می دهند در صورتی که شما می توانید در فروشگاه گلدسیت که بهترین مرکز فروش صندلی اداری در تهران است بهترین و مناسب ترین صندلی را انتخاب کنید ، در زمان خرید صندلی اداری باید جنبه هایی اعمم از ارگونومیک بودن آن را در نظر بگیرید. مبلمان و صندلی اداری که نامناسب باشد تاثیر خود را به مرور نشان می دهد.

ویژگی های صندلی اداری مناسب

 1. عمق صندلی گیمینگ باید قابل تنظیم باشد.
 2. پشتی صندلی باید از نوع و حالت فنری باشد.
 3. برای کمر و ستون فقرات مناسب ترین تکیه گاه را داشته باشد.
 4. پشتی های صندلی اداری باید قابلیت تنظیم شدن را داشته باشد.
 5. تغییر یا حفظ وضعیت در صندلی های اداری باید به راحتی انجام شود.
 6. صندلی اداری باید بهترین ارتفاع را داشته باشد و همچنین قابلیت تنظیم را دارا باشد.
 7. سطح صندلی ها باید به گونه ای باشد که قابلیت این را داشته باشد که از سرخوردگی و لغزش ها جلوگیری کند.
 8. در بهترین مرکز فروش صندلی اداری در تهران شما می توانید صندلی ارگونومیک اداری پیدا کنید که قابلیت رطوبت پذیری داشته باشد.

بهترین مرکز فروش صندلی اداری در تهران

شما می توانید صندلی اداری را در اشکال، رنگ ها، مدل ها و قیمت های مختلفی در بازار های تهران پیدا و خریداری کنید. تفاوت قیمت ارتباط مستقیمی با کیفیت، دوام، عناصر تشکیل دهنده، قطعات و ….دارد. شما لازم نیست که برای صندلی های اداری قیمت بالایی را پرداخت کنید، با این وجود شما در فروشگاه گلدسیت می توانید با قیمت مناسب تری صندلی اداری که امکانات بالایی برای تنظیم ارتفاع و خود صندلی دارد را خریداری کنید.

صندلی اداری

مرکز فروش صندلی اداری در تهران

اهمیت پیدا کردن صندلی اداری مناسب

شما در مرکز فروش صندلی اداری در تهران می توانید بهترین و مناسب ترین صندلی را پیدا کنید. زیرا نشستن های طولانی مدت می تواند در مدت زمان طولانی مشکلاتی جدی را برای شما از نظر ایمنی شغلی و بهداشتی به وجود بیاورد.

با این که کارکردن در هنگام نشستن تلاش کمتری را برای عضلات به همراه دارد، اما باید به این مورد نیز توجه داشته باشید که این موقعیت نشسته برای افراد خطرات و صدماتی که در هنگام کار کردن های فیزیکی استثنت نیستند.

افرادی همچون منشی ها، کارمندان وارد کردن اطلاعات و افرادی که در خط تولید ها به صورت نشسته کار می کنند، همیشه درد را  در ناحیه کمر و عضلات حس می کنند. مشکلاتی اعمم از سفتی گردن،واریس و بی حس شدن پا ها در افرادی که نشسته اند به مراتب بیشتر از افرادی است که هم ایستاده اند و هم به سختی کار می کنند.

نکات مهم در خرید صندلی اداری

در زمان خرید از مرکز فروش صندلی اداری در تهران شما باید هزینه های نگهداری و تعمیر را به آن توجه داشته باشید.

برای همه فعالیت ها نمی توان صندلی مشابه ای را در نظر گرفت و باید متناسب با کار و حرفه ای که دارید آن را انتخاب و خریداری کنید.

باید به این توجه کنید که ممکن است صندلی که برای شما مشخص و مناسب است برای دیگری مناسب نباشد و مشکلاتی را به همراه داشته باشد.

بسیاری از افراد در مرکز فروش صندلی اداری می توانند تمام ویژگی هایی که یک صندلی اداری باید داشته باشد را مشاهده می کنند و بهترین آن ها را انتخاب کرده و سفارش می دهند.

در انتخاب صندلی اداری مناسب باید به نکته ابعاد فیزیکی که برای کاربر مناسب است را به آن توجه ویژه ای داشته باشید به دلیل این که تمام قسمت های بدن باید با صندلی سازگاری داشته باشد.

صندلی ها باید مطلوب ترین ارتفاع را داشته باشند و ارتفاع آن ها باید به اندازه یک چهارم ارتفاع بدن افراد باشد ولی باید به این نکته توجه داشته باشید که این یک تخمین ساده است به دلیل این که تنه به ساقه نسبت های متفاوتی دارد.

خرید صندلی اداری

نکات مهم در خرید صندلی اداری

انواع صندلی اداری مناسب

صندلی های اداری جالب است بدانید که مدل و انواع گوناگونی دارد و با توجه به کار و نیازی که افراد دارند در شکل ها و طرح های متنوع و خاصی طراحی و تولید می شود که صندلی های اداری شامل مورد های زیر است.

 • صندلی مدیریتی اداری
 • صندلی اداری کارمندی
 • صندلی کارشناسی اداری
 • صندلی های انتظار اداری
 • صندلی اداری مخصوص کانتر
 • صندلی های مخصوص پذیزش

عوامل موثر بر قیمت صندلی اداری

شما می توانید در مرکز فروش صندلی اداری در تهران عواملی که بر قیمت تاثیر می گذارد را مورد بررسی قرار دهید و متناسب با کاری که دارید صندلی را انتخاب و خریداری کنید که این عوامل شامل موارد زیر است.

سبک و نوع کاربری

ابعاد صندلی های اداری

تعداد چرخ های کار شده در صندلی

جنس و متریال استفاده شده در صندلی ها

قیمت صندلی اداری

عوامل موثر بر قیمت صندلی اداری

فروشگاه اینترنتی مرکز فروش صندلی اداری

فروشگاه گلدسیت علاوه بر امکان فروش محصولات به صورت حضوری با داشتن یک فروشگاه اینترنتی، این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است تا در هر جای ایران که باشند بتوانند با چند کلیک ساده محصولات مورد نیاز خود را خریداری کنند. فروشگاه گلدسیت نه تنها تولید کننده انواع مبلمان های اداری می باشد بلکه نمایندگی بسیاری از محصولات برند های مطرح ایرانی نیز می باشد.

خرید صندلی اداری از مرکز فروش صندلی اداری در تهران کار بسیار آسانی است و هر کسی می تواند با مراجعه به فروشگاه گلدسیت تمامی صندلی های مورد نظر خود را ببیند و آن ها امتحان کند. صندلی های شرکت گلدسیت در کنار کیفیت بالا دارای گارانتی بسیار معتبر تعویض نیز می باشند. دقت داشته باشید، محصولاتی که گارانتی می شوند، کیفیت بسیار بالاتری نسبت به دیگر محصولات دارند. گارانتی به معنی اعتماد سازنده به کیفیت محصول می باشد. گارانتی را می توان مهر تایید سازنده بر محصول در نظر گرفت

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم بهترین مرکز فروش صندلی اداری در تهران را برای شما معرفی کنیم و بگوییم فروشگاه گلدسیت این امکان را به شما می دهد که متناسب با نیاز و کاری که دارید صندلی را انتخاب کرده و بهترین خرید خود را انجام دهید.

سوالات متداول مرکز فروش صندلی اداری در تهران

 1. چه عواملی بر قیمت صندلی اداری تاثیر می گذارد؟
  سبک و نوع کاربری، ابعاد صندلی های اداری، تعداد چرخ های کار شده در صندلی و جنس و متریال استفاده شده در صندلی ها
 1. انواع صندلی اداری چیست؟
  صندلی مدیریتی اداری، اداری کارمندی، صندلی کارشناسی اداری، صندلی های مخصوص پذیزش، صندلی اداری مخصوص کانترو صندلی های انتظار اداری
 1. صندلی اداری چه خصوصیاتی دارد؟
  پشتی های صندلی اداری باید قابلیت تنظیم شدن را داشته باشد، تغییر یا حفظ وضعیت در صندلی های اداری باید به راحتی انجام شود، برای کمر و ستون فقرات مناسب ترین تکیه گاه را داشته باشد.
5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *