مقالات مبلمان و صندلی اداری
مزایای پشتی طبی برای صندلی اداری

مزایای پشتی طبی برای صندلی اداری

پشتی طبی برای صندلی اداری

بهترین گزینه برای افرادی که برای مدت زمان طولانی یک جا می نشینند، استفاده از پشتی های طبی برای صندلی های اداری است زیرا افرادی که برای زمان زیادی روی صندلی اداری مینشینند دچار کمردرد می شوند. بنابراین افراد باید با مزایای پشتی طبی برای صندلی اداری آشنایی داشته باشند. تا از کمر درد و مشکلات دیگر جلوگیری کنند.

مزایای پشتی طبی صندلی اداری برای بدن

شما هنگامی که بر روی صندلی می نشینید، فشار زیادی به کمر در حالت نشستن مستقیم و صاف وارد می شود، بنابراین بهتر است در هنگام نشستن از پشتی های طبی استفاده کنید. اگر قصد خرید صندلی اداری با تخفیف ویژه را دارید گلدسیت برای مدت محدود اقدام به فروش محصولات خود با 40 درصد تخفیف کرده است. از مزایای پشتی طبی برای صندلی اداری می توان به موارد زیر اشاره داشت که عبارتند از:

 1. پشتی های طبی ارگونومیک بوده و حمایت می کند از عضلات بدن به همین دلیل فشار کمتری به کمر وارد می شود. که این یکی از مزایای پشتی طبی برای صندلی اداری و بدن است.
 2. این نوع پشتی ها متناسب با قوس کمر طراحی شده است و از درد هایی نظیر آرتروز، سیاتیک و دیسک کمر جلوگیری می کند و باعث شده است کمر در حالت صحیحی قرار بگیرد.
 3. جنسی که پشتی های طبی دارند، از فوم سخت و نرم است و همچنین جنس روکش ها مخمل، الیاف های طبیعی، الیاف های مصنوعی، پلی استر و … است.

فواید خرید پشتی طبی صندلی اداری

خرید پشتی اداری می تواند افزون بر مواردی که بالاتر ذکر کردیم؛ این مزیت را نیز برای شما به ارمغان بیاورد.

 1. از مزایای پشتی طبی برای صندلی اداری و بدن می توان گفت که قابلیت جابجایی دارند و در پایان کار می توانید از آن در هنگام رانندگی نیز استفاده کنید.
 2. فرایند اکسیژن رسانی و تنفس را بهبود می بخشد، زیرا این پشتی های طبی فشار وارد بر شش ها را کاهش می دهد و باعث می شود شما راحت تر نفس بکشید.
 3. پشتی های طبی صندلی اداری باعث می شود فرایند هضم غذا به درستی انجام شود زیرا از خم شدن و قوز کردن جلوگیری می کند و فرایند هضم غذا را محدود نمی کند..
 4. راندمان کار را افزایش داده و بهینه سازی می کند به دلیل این که از کمر درد و خستگی های زودرس پیشگیری می کند و از مزایای پشتی طبی برای صندلی اداری است.
 5. اعتماد به نفس را افزایش داده و ظاهری مناسب را برای شما به ارمغان می آورد، شما با استفاده از پشتی های طبی در صندلی های اداری می توانید ظاهر درستی را برای خود ایجاد کنید.

آشنایی با پشتی طبی

راه حل مناسب برای افرادی که کمردرد دارند، این است که پشتی های طبی تهیه کنند تا بتوانند باقی روز را با آرامش و بدون سختی بگذرانند.

پشتی های طبی را می توان گفت به نوعی بالشتک های کوچکی هستند که بر روی دیواره صندلی اداری قرار داده می شود و از مزایای پشتی طبی برای صندلی اداری است که در طراحی صندلی مشکل و نقصی وجود داشت، آن را برطرف می کند.

پشتی های طبی به گونه ای طراحی شده اند که ستون فقرات را در جایگاه درست خودشان قرار می دهد و برای سلامتی بسیار مهم است. طراحی و تولید پشتی های طبی در اندازه و ابعاد مختلفی انجام می شود.

ویژگی و مزایای پشتی طبی برای صندلی اداری

از جمله ویژگی ها پشتی طبی بریا صندلی اداری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تیغه پلیمری دارد و برای راحتی بیشتر و پرکردن گودی کمر قابلیت ارتجاعی دارد.

پشتی های طبی بر روی انواع صندلی اداری نصب شده و کاربرد های متفاوتی دارد.

به خاطر طراحی ارگونومیکی که دارند در اندازه های مختلف قابلیت تنظیم شدن را دارند.

این پشتی های طبی به دلیل روکش اسپیسری که دارند به کم شدن تعرق و عبور جریان هوا کمک می کند که از مزایای پشتی طبی برای صندلی اداری است.

راهنمای خرید پشتی های طبی صندلی اداری

همانطور که می دانید پشتی های طبی در حین نشستن گودی کمر را پر می کند و باعث می شود کمر شما حالت طبیعی خودش را داشته باشد. در هنگام خرید پشتی های طبی باید به مواردی توجه کنید که شامل:

 • جنس
 • اندازه
 • روکش ها
 • قابلیت گردش هوا
 • رنگ
 • ویژگی های ظاهری
 • قیمت

قیمت پشتی های طبی در صندلی های اداری

قیمت پشتی صندلی متغیر بوده و هر مدل این پشتی های طبی قیمت مخصوص به خود را دارند و بهتر است که هزینه را برای چنین وسیله هایی که برای سلامتی مناسب انجام داد تا به بیماری های دیگری دچار نشوید. شما باید مزایای پشتی طبی برای صندلی اداری را بدانید تا بتوانید مناسب ترین پشتی را خریداری کنید.

سخن پایانی

سعی کردیم برای شما در مورد مزایای پشتی طبی برای صندلی اداری، نکاتی که خیلی مهم بود را بگوییم و بدانید که این نوع پشتی ها برای سلامت بدن خیلی ضروری است و از مشکلاتی که ممکن است برای کمر به وجود بیاید، جلوگیری می کند؟

سوالات متداول مزایای پشتی طبی برای صندلی اداری

 1. پشتی های طبی چه نقشی در سلامت بدن دارند؟
  به دلیل این که پشتی های طبی ارگونومیک بوده، گودی کمر را به خوبی پر می کند و باعث می شود ستون فقرات شما در یک راستا با گردن و شانه باشد و فرم گیری آن به مناسب ترین شکل صورت می گیرد.
 2. پشتی های طبی مناسب برای صندلی های اداری چه ویژگی هایی دارد؟
  روی انواع صندلی اداری نصب شده و برای راحتی بیشتر و پرکردن گودی کمر از تیغه پلیمری استفاده می کند به دلیل روکش اسپیسری که دارند به کم شدن تعرق و عبور جریان هوا کمک می کند. به خاطر طراحی ارگونومیکی که دارند در اندازه های مختلف قابلیت تنظیم شدن را دارند.
 3. پشتی های طبی چه نقشی در راندمان کار دارند؟
  این پشتی های طبی باعث افزایش راندمان کارو آن را بهینه سازی می کند به همین دلیل از کمر درد و خستگی های زودرس پیشگیری می کند.

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *