مقالات مبلمان و صندلی اداری
میز کنفرانس کوچک

میز کنفرانس کوچک

خرید میز کنفراس کوچک

همه شرکت ها و سازمان های اداری چه کوچک و چه بزرگ برای برگزاری جلسات مهم خود دارای یک محیط اختصاصی می باشند که به آن اتاق کنفرانس گفته می شود. این اتاق در حقیقت یکی از مهم ترین بخش های یک شرکت به حساب می آید که باید برای دیزاین و طراحی آن از تجهیزات مناسب استفاده کنیم. یکی از این تجهیزات مهم برای دکوراسیون اتاق کنفرانس خرید میز کنفرانس می باشد که با توجه به فضای اتاق باید مناسب ترین میز را انتخاب کرد. برای مثال: شرکت هایی که برای اتاق کنفرانس خود از فضای کمی برخوردار می باشند بهترین گزینه برایشان میز کنفرانس کوچک است.

این میزها همچون سایر میزهای اداری، دارای طرح ها و مدل های متنوع بسیار زیادی می باشند که نیاز است برای خرید هر یک از آن به نکات مهمی توجه داشته باشید.

انواع و مدل های میز کنفرانس اداری

در پاراگراف قبلی اشاره کردیم که میزهای کنفرانس اداری نیز همچون سایر تجهیزات و مبلمان اداری، طرح ها و مدل های مختلفی دارند که با توجه به متریال هایی که برای ساخت آن استفاده شده است قیمت متغییری دارند.

اینکه شما به دنبال یک میز کنفرانس کوچک یا بزرگ هستید نیازمند این است که به خوبی درباره نوع طراحی و ساخت انواع این میزها اطلاعات داشته باشید.

دسته بندی انواع میزهای کنفرانس اداری به شرح زیر می باشند.

 • میز کنفرانس با پذیرایی
 • میز اداری کنفرانس بدون پذیرایی
 • طراحی خاص میز کنفرانس
 • میز کنفرانس ام دی اف
 • مدلی میز آلومینیومی کنفرانس
 • میز اداری کنفرانس یو شکل
 • مدل چوبی میز کنفرانس

ویژگی بهترین میز کنفرانس اداری

شاید اغلب شما این موضوع را ندانید که به طور کلی میزهای اداری مخصوص اتاق کنفرانس در دو دسته تقسیم بندی شده اند.

اول میزهای گرد که دور تا دور آن ها می توان نشست و جلسه را برگزار کرد و دوم میزهای کنفرانس چند تکه که به صورت مستطیل شکل و دور تا دور قرار گرفته می شوند.

این دو نوع از میزهای کنفرانس اداری از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار می باشند.

شما دوستان عزیز باید برای خرید میز کنفرانس کوچک از هر یک از این دو دسته بندی ابتدا نیاز خود را مورد سنجش قرار دهید و بعد از آن باید درباره ویژگی میزهای کنفرانس بیشتر بدانید.

در پاراگراف های قبلی هم اشاره کردیم که با توجه به فضایی که در اختیار دارید باید تصمیم بگیرید که میز کنفرانس کوچک برای شرکت شما مناسب می باشد یا میزهای بزرگ.

اگر در جلسات شما تعداد افراد زیادی حضور دارند پیشنهاد ما انتخاب و خرید میز کنفرانس چند تکه می باشد. این میزها دارای طراحی بسیار راحت و جادار می باشند.

مزایای استفاده از میز کنفرانس کوچک

 1. افزایش سطح صمیمیت بین افراد حاضر در جلسات
 2.  استفاده بهینه از تمام سطح میز
 3. مناسب برای اتاق‌های کنفرانس با محدودیت فضایی
 4. قیمت مناسب و مقرون به صرفه

افزایش سطح صمیمیت بین افراد حاضر در جلسات

اولین مزیت از مزایای خرید میز کنفرانس کوچک ایجاد صمیمت بیشتر میان اعضاء است که در جلسه حضور دارند. با توجه به نوع پروژه ها برگزاری کنفرانس ها هم متفاوت می باشد.

برخی از کنفرانس ها تنها با حضور دو الی سه نفر برگزار می شوند و برخی دیگر با تعداد بالای 5 نفر. در چنین شرایطی انتخاب یک میز کنفرانس کوچک کمک می کند تا عقاید، افکار و ایده های خود را راحتر بیان کنید و با حضار به اشتراک بگذارید.

 استفاده بهینه از تمام سطح میز

مزیت مهم بعدی این است که شما با انتخاب یک میز کنفرانس کوچک باعث می شوید تا از بیهوده هدر رفتن بخش مرکزی میز جلوگیری کنید.

در اغلب موارد مرکزیت میزهای کنفرانس نادیده گرفته میشوند. استفاده از میزهای کنفرانس مستطیلی شکل از ایده آل ترین مدل های میز کنفرانس می باشند زیرا از فضای جلسه استفاده بهینه می‌کنند.

مناسب برای اتاق‌های کنفرانس با محدودیت فضایی

اگر فضای کافی در شرکت و یا حتی اتاق کنفرانس خود ندارید انتخاب این میز کنفرانس مناسبترین گزینه است. میزهای کنفرانس کوچک انعطاف‌پذیری بیشتری نسبت به تنظیمات چیدمان دفتر کاری شما خواهند داشت.

قیمت مناسب و مقرون به صرفه

اما، آخرین مورد از مزیت های انتخاب و خرید میز کنفرانس کوچک قیمت آن ها است.

عوامل متعدد زیادی هستند که می توانند بر قیمت نهایی میزهای اداری از جمله میزهای کنفرانس تاثیر بگذارند. مواردی همچون:

 • اندازه میز
 • جنس میز
 • سایر ویژگی‌های اختیاری (سوکت برق و صفحه کنترل)

با تمام این صحبت ها و این موارد تاثیر گذار باز هم قیمت میز کنفرانس کوچک نسبت به میزهای بزرگتر ارزانتر می باشد. زیرا برای ساخت و طراحی آن ها از مواد کمتری استفاده شده است.

طراحی میزهای کنفرانس اداری

در حالت کلی باید بگوییم، اندازه میزهای کنفرانس چه کوچک باشند و چه بزرگ به صورت سفارشی می باشد. طراحی آن ها ارتباط بسیار شدید با اندازه و طول و عرض اتاق جلسات شما دارد.

برای محیط هایی که دارای طول و عرض مناسبی می باشند میزهای کنفرانس معمولا به شکل “یو” طراحی می شود که در کنار آن ها می توانید از میزهای پذیرایی هم استفاده کنید.

اما برای اتاق های کنفرانس با ابعاد کوچک، میزهای مستطیلی شکل بهترین گزینه می باشند.

یک نکته مهم را باید در زمان طراحی میز کنفرانس در نظر داشته باشید، آن هم مسئله درب ورودی و نقطه ای است که رئیس جلسه مینشیند.

در نهایت

آنچه که درباره خرید میز کنفرانس کوچک باید بدانید این است که کیفیت این میزها جدا از سایر مبلمان اداری نمی باشد. اما طراحی و کیفیت در ساخت آن ها حرف اول را می زند.

طراحی و ساخت میزهای کنفرانس در هر سایز و اندازه ای باید به درستی صورت گیرد زیرا یک اشتباه در طراحی باعث می شود که موقع نسشتن پشت این میزها بقدری حضار به هم نزدیک باشند که معذب شوند.

پس با این حساب آنچه در زمان خرید میزهای کنفرانس اداری باید توجه داشت و از اهمیت بالایی هم برخوردار می باشند همین مسئله طراحی آن ها است.

سوالات متداول میز کنفرانس کوچک

 1. میز کنفرانس کوچک برای چه فضایی مناسب است؟
  این مدل میزهای کنفرانس برای جلساتی با تعداد افراد کمتر می‌تواند نما و جلوه خاصی به فضای کاریتان ببخشد.
 2. ميز كنفرانس براساس گروه بندی چطور دسته بندی شده اند؟
  ميز كنفرانس لاكچري، ميز كنفرانس لوكس و میز کنفرانس شیک
 3. طبقه بندی میز کنفرانس برمبنای شکل به چه صورت است؟
  میز کنفرانس یو شکل، میز کنفرانس مستطیل شکل، متصل به میز مدیریت، بیضی شکل و بیضی شکل
Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *