مقالات مبلمان و صندلی اداری
نکاتی برای انتخاب بهترین رنگ میز مدیریتی

نکاتی برای انتخاب بهترین رنگ میز مدیریتی

رنگ های مناسب برای میز مدیریتی

قطعا برای انتخاب مبلمان اداری به خوبی به رنگی که می خواهید خریداری کنید توجه می کنید و با بررسی و ارزیابی هایی که انجام می دهید رنگ مناسب برای تجهیزات ادرای مورد نظرتان را خریداری می کنید. یکی از تجهیزات ادرای که انتخاب رنگ مناسب برای آن دارای اهمیت زیادی می باشد میز مدیریتی است.  انتخاب رنگ مناسب برای میز مدیریتی یکی از مهم ترین نکاتی است که حتما باید در زمان خرید به آن توجه داشته باشید. از آنجایی که رنگبندی تجهیزات اداری بسیار متنوع می باشند ما سعی کرده ایم تا امروز به چند مورد از نکاتی برای انتخاب بهترین رنگ میز مدیریتی اشاره داشته باشیم تا شما دوستان و همراهان گلدسیت بهتر و راحتر بتوانید رنگی که مد نظرتان می باشد را برای میز مدیریتی خود انتخاب کنید.

شما باید نوع دکوراسیون اتاق مدیریتی خود را به خوبی بررسی کنید و با توجه به طراحی انجام شده در این اتاق به سراغ رنگی بروید که زیبایی بیشتری به طراحی و دکوراسیون اتاق شما می دهد.

نکاتی برای انتخاب بهترین رنگ میز مدیریتی

بارها به این مسئله اشاره کرده ایم که تجهیزات و مبلمان اداری که برای اتاق مدیریت مورد استفاده می باشند باید دارای رنگ بندی مناسبی باشند.

شما در انتخاب میز مدیریتی باید به سایر تجهیزات این اتاق توجه داشته باشید و رنگی را برای میز مدیریتی خود انتخاب کنید که از هر لحاظ با سایر تجهیزات اداری اتاق کار شما مطابقت و همخوانی داشته باشد.

اگر بتوانید این هماهنگی را در اتاق کار خود به وجودآورید بدون شک یک فضای زیبا و جذاب خواهید داشت و از آن لذت می برید.

فراموش نکنید، تنها شما نیستید که در این اتاق رفت و آمد دارید، بلکه جلساتی که در اتاق مدیریتی برگزار می شود باعث رفت و آمدهای زیادی خواهد شد از این رو رنگ ها و طراحی هایی که در این اتاق استفاده می شوند بسیار توجه افرادی که به اتاق مدیریتی رفت و آمد دارند را به خود جلب خواهند کرد.

بنابراین باید در انتخاب رنگ های تجهیزات اداری برای اتاق مدیریت توجه و دقت زیادی به خرج دهید.

از مهمترین نکاتی برای انتخاب بهترین رنگ میز مدیریتی باید به آن ها توجه زیادی کنید موارد زیر می باشند که درباره هر یک از آن ها سعی کرده ایم اطلاعات مختصری را در اختیارتان قرار دهیم.

 • توجه به کوچک بودن متراژ اتاق
 • توجه به بزرگ بودن متراژ اتاق
 • توجه به رنگ های خنثی
 • توجه به رنگ مشکی

توجه به کوچک بودن متراژ اتاق

اولین مورد از نکاتی برای انتخاب بهترین رنگ میز مدیریتی باید به آن توجه زیادی داشته باشید، متراژ اتاق می باشد. خوب این مسئله را به خوبی می دانید که اتاق ها در متراژ های و کوچک و بزرگ هستند که باید با توجه به فضایی که در اختیار دارید چیدمان و طراحی آن را انتخاب کنید.

درباره اتاق های مدیریتی با متراژ کوچک باید بگوییم که، در بین انواع میزهای مدیریتی باید رنگی را انتخاب کنید که با دیگر تجهیزات و فضای این اتاق هماهنگی لازم را داشته باشند.

داشتن اتاق کار با متراژ کم و کوچک بدون شک محدودیت هایی را برای شما به وجود می آورد. پس باید انتخابی داشته باشید که خیلی باعث شلوغ شدن اتاق کار شما نشوند.

پس، نباید به سراغ رنگ هایی بروید که طرح هی شلوغ و نامرتبی دارند.

انتخاب رنگ هایی که بیش از اندازه تجملاتی هستند برای اتاق مدیریت با متراژ کوچک و کم اصلا انتخاب خوبی نیست. شما باید دقت داشته باشید که رنگ های تیره یک دست باعث می شوند که فضای اتاق شما کوچکتر از آنچه که هست نشان داده شود.

پیشنهاد ما برای رنگ میز مدیریتی در اتاق های کوچک با متراژ کم رنگ های قهوه ای پررنگ و قهوه ای روشن می باشد.

توجه به بزرگ بودن متراژ اتاق

اما،اگر فضایی که برای اتاق مدیریتی در اختیار دارید به اندازه کافی بزرگ می باشد به راحتی می توانید تجهیزات اداری را در هر اندازه و ابعادی که دوست دارید انتخاب کنید و بهترین رنگ برای میز مدیریتی در چنین اتاق هایی، رنگ های روشن و تیره هستند.

اگر فضای کار شما از نورکمی برخوردار است میزهایی با رنگ روشن انتخاب بهتری نسبت به میز با رنگ تیره می باشد.

برای فضاهایی که نور کمی دارند رنگ هایی همچون: شیری و سفید بهترین گزینه هایی هستند که برای میز مدیریتی خود می توانید انتخای کنید.

زیرا که این رنگ ها باعث منعکس شدن نور می شوند و فضای اتاق شما را نیز روشنتر می کنند.

قبل تر عنوان کرده ایم که رنگ های میز مدیریتی باید با سایر تجهیزات و دکوراسیون اتاق هماهنگی لازم را داشته باشند. پس هرگز این مسئله را فراموش نکنید.

توجه به رنگ های خنثی

اگر علاقه مند به استفاده از رنگ های خنثی برای تجهیزات اداری خود هستید باید بگوییم که رنگ هایی با طیف خاکستری یک انتخاب جسورانه می باشد.

هماهنگی رنگ ها در دکوراسیون اتاق مدیریتی با ترکیب کردن رنگ های خنثی بسیار جذاب خواهد شد. انتخاب کردن رنگ خاکستری برای میز مدیریتی باعث خواهد شد تا جذابیت هایی که مربوط به رنگ تجهیزات اداری می باشد به تنوع بالا و رنگ بندی که دارند برگردند.

هر یک از رنگ های خنثی دارای زیبایی و جذابیت های خاص خود می باشند و شما می توانید با استفاده از اکسسوری های جذاب و زیبا طراحی خاصی را در اتاق مدیریتی خود به وجود آورید.

توجه به رنگ مشکی

آخرین مورد از نکاتی برای انتخاب بهترین رنگ میز مدیریتی، استفاده و توجه به رنگ مشکی می باشد.

خیلی از افراد هستند که علاقه بسیار زیادی به رنگ مشکی دارند و دوست دارند در طراحی و دکوراسیون محل کار و حتی خانه خود از این رنگ استفاده کنند.

استفاده از این رنگ در کنار سایر رنگ های سنگین باعث شیک شدن بیشتر آن فضا خواهد شد.

اگر می خواهید یک اتاق مدیریتی خاص داشته باشید با استفاده از رنگ مشکی می توانید تا حد زیادی این کار را انجام دهید و نمای منحصر به فردی را برای اتاق مدیریتی خود به وجود آورید.

آنچه که در این مورد باید به آن توجه زیادی داشته باشید این است که در صورت انتخاب کردن رنگ میز مشکی مدیریت باید به خوبی تم دکوراسیون داخلی اتاق را با توجه به آن رنگ انتخاب کنید و دقت داشته باشید که هماهنگی بین آن ها وجود داشته باشد.

درست است که رنگ مشکی از جمله رنگ هایی به شمار می آید که به راحتی می توان آن را با سایر رنگ ها استفاده کرد وزیبایی خاصی دارد اما توجه به رنگ و دکوراسیون سایر تجهیزات اداری را نباید در این مورد فراموش کنید.

انتخاب رنگ مناسب میز مدیریتی

توجه به رنگ های خنثی

در نهایت اینکه

امیدواریم که شما دوستان عزیزی که در جستجوی بهترین رنگ برای میز مدیریتی خود می باشید با توجه به نکاتی برای انتخاب بهترین رنگ میز مدیریتی که در این مقاله به آن ها اشاره کرده ایم راحتر بتوانید رنگ مناسب را برای میز کار خود انتخاب کنید.

سوالات مربوط به میز کارمندی مناسب برای فضاهای اداری کوچک

 1. بهترین رنگ برای میز کار چیست؟
  بهترین رنگ های میز می توانند صورتی خنثی، آبی روشن، قرمز، زرد، نارنجی و سبز باشند. همه این رنگ ها بر ذهن انسان تأثیر مثبت می گذارند.
 2. چگونه رنگ میز را انتخاب کنم؟
  اگر اتاق شما سفید است، میز سفید باید یک انتخاب واضح باشد، اما ممکن است لازم باشد آن را با یک میز با رنگ تیره تضاد کنید. اگر اتاق شما رنگ زمینی دارد، میز قهوه ای می تواند خوشایند باشد. در نهایت، اگر اتاقی با رنگ روشن دارید، باید یک میز خاکستری را به عنوان یک انتخاب رنگ ثابت در نظر بگیرید.
 3. متنوع ترین رنگ میز چیست؟
  رنگ های خنثی سفید و ملایم شاید همه کاره ترین رنگ هابه شمار می آیند.
Rate this post