مقالات مبلمان و صندلی اداری
نکات مهم در خرید صندلی کنفرانس

نکات مهم در خرید صندلی کنفرانس

با توجه به اینکه اتاق کنفرانس مرکز اصلی و البته بخش اصلی یک اداره محسوب می شود. صندلی کنفرانسی به کار رفته در آن نیز اهمیت بالایی دارد. اغلب جلساتی که در اتاق کنفرانس برگزار می شود ساعت های طولانی طول می کشد و کارکنان باید ساعت های طولانی بر روی صندلی ها بنشینند به همین علت خرید و انتخاب صندلی کنفرانس کیفیت مناسب از اهمیت بالایی برخوردار باشد.

در ادامه به نکات مهم در خرید صندلی کنفرانس می‌پردازیم تا با توجه به این اطلاعات بتوانید بهترین و مناسب ترین صندلی کنفرانس را خریداری کنید.

نکات مهم در انتخاب و خرید صندلی کنفرانس

صندلی کنفرانس در حقیقت نگین و بخش اصلی یک اداره است که اگر در آن تمهیدات لازم برای برگزاری جلسات فراهم شود همچون یک نگین عمل خواهد کرد و البته موجب پیشرفت کاری آن اداره نیز خواهد شد. بنابراین در زمان خرید آن باید به برخی از نکات مهم و قابل توجه دقت داشته باشید.

نکات مهم در انتخاب و خرید صندلی کنفرانس

نکات مهم در خرید صندلی کنفرانس

نکات مهمی که در زمان خرید صندلی‌ با رعایت کنید، عبارت اند از:

 • در زمان خرید صندلی باید به طراحی به کار رفته در آن دقت داشته باشید. با توجه به اینکه کارکنان باید مدت طولانی بر روی صندلی بشینند بنابراین راحتی نشیمنگاه و جای تکیه صندلی اهمیت بالایی دارد.
 • یکی از نکات مهم در زمان خرید صندلی این است که صندلی نباید خشک باشد که درد ستون فقرات را در فرد ایجاد کند بنابراین نرم بودن صندلی در زمان خرید اهمیت بالایی دارد.
 • بهتر است صندلی کنفرانس دسته داشته باشد تا به راحتی بتوانید آرنج خود را بر روی آن قرار دهید.
 • ضد تعریق بودن صندلی کنفرانس یکی دیگر از نکات مهم در زمان خرید صندلی است که اهمیت بالایی دارد.
 • قابل تنظیم بودن صندلی کنفرانس در زمان خرید آن نیز اهمیت بالایی دارد و افراد در زمان نشستن بر روی آن می توانند متناسب با خود صندلی را تنظیم کنند.
 • به ابعاد صندلی توجه داشته باشید به این دلیل که صندلی کنفرانس کوچک برای اتاق بزرگ و برعکس صندلی کنفرانس بزرگ برای اتاق کنفرانس کوچک مناسب نیست.
 • جابه جا کردن و داشتن وزن مناسب صندلی کنفرانس نیز یکی دیگر از نکات مهم در خرید صندلی کنفرانس است که باید به آن توجه داشته باشید.

ویژگی های یک صندلی کنفرانس مناسب

ویژگی های یک صندلی کنفرانس مناسب

ویژگی های یک صندلی کنفرانس مناسب

اما اینکه یک صندلی کنفرانس خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد از عمده سوالاتی است که باید در زمان خرید آن توجه داشته باشید.یکی از نکات مهم در زمان خرید صندلی‌های کنفرانسی این است که الزامی به چرخ دار بودن صندلی نیست و البته صندلی کنفرانس باید از استحکام و انعطاف پذیری خوبی برخوردار باشد. یکی از ویزگی های مطلوب صندلی کنفرانس این است که ضد تعریق باشد و در طولانی مدت بر اثر نشستن بر روی آن احساس تعریق نکنید.

خرید صندلی کنفرانس

اگر چه برای خرید صندلی می توانید به فروشگاه مبلمان اداری به صورت فیزیکی مراجعه کنید اما با خرید آنلاین در فضای مجازی شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز به وب سایت فروشگاه ما مراجعه کنید.

انواع متنوعی از صندلی کنفرانس با قیمت های مختلف در بازار موجود است که هر کدام قیمت های متنوعی دارند که شما می توانید مناسب با بودجه و فضای کار مناسب ترین صندلی کنفرانس را خریداری کنید.

در واقع خرید اینترنتی صندلی کنفرانس این امکان را برای شما به وجود می آورد که انواع متنوعی از صندلی کنفرانس را با مشخصاتی از قبیل جنس ، نوع ، وزن و رنگ بندی مشاهده کنید و بهترین مدل را انتخاب و سفارش دهید تا در اسرع وقت بعد از چند روز به دستتان برسد.

سخن پایانی

طراحی به کار رفته به همراه تجهیزاتی که در اتاق کنفرانس به کار می رود اهمیت بالایی در پیشرفت کاری دارد و از طرفی بر روحیه کارکنان نیز بسیار تاثیر می گذارد. کارکنان در زمان برگزاری جلسات در اتاق کارکنان قرار است که ساعت ها بنشینند تا تصمیم گیری های مهم در رابطه با کار اخذ شود بنابراین راحتی نشیمن صندلی کنفرانس اهمیت بالایی دارد. در زمان خرید به نکات مهم در خرید صندلی کنفرانس توجه داشته باشید تا در نهایت بتوانید صندلی کنفرانس مناسبی را خریداری کنید.

سوالات متداول درباره نکات مهم در خرید صندلی کنفرانس

 1. صندلی کنفرانس چه اهمیتی در اتاق کنفرانس دارد؟
  در طراحی و دکوراسیون اتاق کنفرانس، میز و صندلی کنفرانس به کار می رود که هر کدام در برگزاری جلسات کاری اهمیت قابل توجهی دارند. البته استفاده و بکارگیری از صندلی کنفرانس راحت است به این دلیل که اغلب این صندلی ها دارای دسته های ثابت هستند و قابل تنظیم می باشند.
 2. جنس به کار رفته در صندلی کنفرانس چیست؟
  صندلی کنفرانس استفاده طولانی مدت دارد بنابراین باید از مواد مرغوب و باکیفیتی نیز ساخته شده باشد. بنابراین در زمان خرید آن سعی کنید جنسی را انتخاب کنید که دوام بالایی داشته باشد و به مروز زمان نیز خراب نشود.
 3. صندلی کنفرانس را باید از کجا خریداری کرد؟
  با توجه به اهمیت استفاده از کنفرانس و اینکه جنس بکار رفته در آن کیفیت خوبی داشته باشد می توانید به صورت حضوری یا آنلاین این صندلی را خریداری کنید. البته فروشگاه گلدسیت در این زمینه فعالیت می کند که شما می توانید از این فروشگاه معتبر انواع متنوعی از این محصول را مشاهده کنید و با بررسی قیمت ها هر کدام را که مایل بودید و البته به بودجه شما نزدیکتر بود خریداری کنید.
Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *