مقالات مبلمان و صندلی اداری
ویژگی های صندلی کارشناسی اداری

ویژگی های صندلی کارشناسی اداری

ویژگی صندلی های کارشناسی اداری

به نوعی از صندلی هایی گفته می شود که معمولی هستند. با توجه به ویژگی های صندلی کارشناسی اداری از آن ها می توان برای استفاده های روزانه در ادارات استفاده کرد. طراحی این صندلی اداری کارشناسی به گونه ای است که بخش پشتی آن به صورت کوتاه طراحی شده است و به خاطر نوع و مدل دسته صندلی ها برای کارمندان و کارشناسان یک اداره بسیار مناسب است.

مهم ترین ویژگی های صندلی کارشناسی اداری

صندلی های کارشناسی اداری همانطور که می دانید دارای ویژگی هایی است که بهتر است در زمان خرید صندلی کارشناسی به آن توجه کنید که شامل مواد زیر است.

 1. این نوع صندلی های کارشناسی اداری دارای جکی است که به وسیله آن ارتفاع را تنظیم می کند تا کسی که می خواهد از آن استفاده کند مشکلی نداشته باشد.
 2. ویژگی دیگر این صندلی ها به این صورت است که 4 چرخ دارند و بر روی سطوح مختلف به راحتی و با سادگی حرکت می کند.
 3. در صندلی کارشناسی اداری می توان زاویه کمر را تنظیم کرد تا برای نشستن کارشناسان بهترین موقعیت را ایجاد کنند.
 4. یکی دیگر از ویژگی های صندلی کارشناسی اداری این است که قابلیت ارتفاع دسته ها را می توان تنظیم کرد برخوردار باشد.
 5. صندلی کارشناسی اداری بسیار راحت و ارگونومیک است.

نکات مهم در خرید صندلی کارشناسی اداری

در هنگام خرید صندلی کارشناسی اداری باید مواردی را مورد توجه قرار دهید که شامل موراد زیر می شود.

نشیمنگاه و کفی صندلی کارشناسی باید هماهنگ با فرم نشیمن افراد باشد تا آن ها کمتر دچار آسیب شوند به گونه ای که روی سطح آن تمام وزن فرد پخش شود.

هم چنین باید صندلی های کارشناسی اداری بالا ترین استحکام را داشته باشد به دلیل این که افراد از آن ها زمان زیادی استفاده می کنند و نباید تغییر حالت با سرعت بالایی صورت بگیرد.

در خرید باید ویژگی های صندلی کارشناسی اداری را مورد توجه قرار دهید و شما باید حواستان باشد که در نشیمنگاه و کفی صندلی مواد اولیه مرغوبی استفاده شده باشد.

رویه آن ترکیبی از پارچه های تنفسی و چرم باشد و یا به تنهایی چرم باشد که باعث می شود زیبایی این صندلی دو برابر شود و هم از جلوگیری می کند زیاد عرق کردن.

همانطور که در ویژگی ها گفتیم این صندلی ها را باید بتوان تنظیم کرد که هر فردی بتواند از آن استفاده کند. توجه به پایه های صندلی کارشناسی در خرید بسیار مهم است زیرا باید تحمل هر وزنی را داشته باشد.

تفاوت صندلی کارشناسی و کارمندی

زمانی که ویژگی های صندلی کارشناسی اداری را گفتیم حال می پردازیم به این که این صندلی کارشناسی با صندلی کارمندی چه تفاوت هایی دارند.

اولین تفاوت در ظاهر آن ها است به گونه ای که صندلی های کارشناسی به نسبت صندلی کارمندی لاکچری تر است.

تفاوت بعدی در این است که قیمت صندلی های کارشناسی پایین تر و مقرون به صرفه تر است.

از صندلی های کارشناسی با توجه به ویژگی ها و ظاهری که دارد در هر موقعیت و مکانی می توان استفاده کرد با این تفاوت که از صندلی های کارمندی برای تعدادی از کارمندان قابل استفاده است.

بهترین صندلی کارشناسی اداری

زمانی که می خواهیم بهترین صندلی کارشناسی را بگوییم باید در قدم اول به ویژگی های صندلی کارشناسی اداری رولکس بپردازیم زیرا در این نوع از صندلی ها جک تعبیه شده است و شما می توانید با این جک ارتفاع صندلی را متناسب با نیاز خودتان تنظیم کنید.

روکش های این صندلی از جنس جیر، پارچه و چرم است که طبق سلیقه خریدار آن را می سازند قابلیت تغییر زاویه و مکانیزم سینکرون  را دارا می باشد و به کسی که می خواهد از آن استفاده کند اجازه می دهد به دلخواه زاویه پشتی را تغییر و تنظیم کنند.

نسبت به دیگر صندلی ها از دوام بالایی برخوردار است و کیفیت بالای آن به این دلیل است که اصول ارگونومی را رعایت می کند و طراحی صندلی کارشناسی اداری بسیا زیبا است و فوم سرد در بدنه این نوع صندلی ها باعث شده است مقاوم تر باشد و تغییر شکل و برگشت پذیری آن بسیار کم است به همین دلیل می توان از این صندلی برای مدت زمان طولانی استفاده کنید.

مزایای صندلی کارشناسی اداری

همانطور که ویژگی های صندلی کارشناسی اداری را گفتیم باید بدانید که این صندلی ها از مزایایی برخوردارند که شامل

 • راحتی را احساس می کنند.
 • به اندام های بدن از جمله مهره های کمر فشاری وارد نمی کند.
 • سلامت بدن را حفظ می کند.
 • شیب و ارتفاع صندلی را می توان تنظیم کرد

سخن پایانی

سعی کردیم در این نوشته در مورد ویژگی های صندلی کارشناسی اداری و این که در زمان خرید به چه نکاتی توجه کنیم صحبت کنیم و شما می توانید متناسب با نیاز و دکوراسیون اداره آن را انتخاب و خریداری کنید و حتی برای شما گفتیم که این صندلی کارشناسی با صندلی چه تفاوت هایی دارد.

سوالات متداول ویژگی های صندلی کارشناسی اداری

 1. بهترین صندلی کارشناسی اداری چه ویژگی هایی دارد؟
  صندلی کارشناسی نسبت به دیگر صندلی ها از دوام بالایی برخوردار است و کیفیت بالای آن به این دلیل است که اصول ارگونومی را رعایت می کند و طراحی صندلی کارشناسی اداری بسیا زیبا است و فوم سرد در بدنه این نوع صندلی ها باعث شده است مقاوم تر باشد و تغییر شکل و برگشت پذیری آن بسیار کم است.
 1. صندلی کارمندی و کارشناسی چه تفاوت هایی دارد؟
  تفاوت اولیه آن در ظاهر است به گونه ای که صندلی های کارشناسی لاکچری تر از صندلی کارمندی است.قیمت صندلی های کارشناسی پایین تر و مقرون به صرفه تر است صندلی های کارشناسی با توجه به ویژگی ها و ظاهری که دارد در هر موقعیت و مکانی می توان استفاده کرد با این تفاوت که از صندلی های کارمندی برای تعدادی از کارمندان قابل استفاده است.
 1. صندلی کارشناسی اداری چه مزایایی دارد؟
  احساس راحتی می کنند، به اندام های بدن از جمله مهره های کمر فشاری وارد نمی کند، سلامت بدن را حفظ می کند، شیب و ارتفاع صندلی را می توان تنظیم کرد
5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *