مقالات مبلمان و صندلی اداری
۱۰ تا از گرانترین صندلی مدیریتی های جهان

۱۰ تا از گرانترین صندلی مدیریتی های جهان

ده تا از گرانترین صندلی های مدیریتی جهان

بسیاری از افراد ممکن است به دنبال گرانترین صندلی مدیریتی جهان باشند. به دلیل این که می خواهند دفاتر خود را لوکس و زیبا کنند. نکته ای که وجود دارد این است که مرغوبیت بالای مواد تشکیل دهنده آن ها، راحتی بیش از حدی که دارند. با توجه به تاریخچه ای که دارند باعث این گرانی شده است. همچنین این صندلی های مدیریتی کیفیت فوق العاده ای دارند. مناسب برای افرادی است که علاقه به تجملات دارند. در ادامه با ما همراه باشید تا برای شما این نوع صندلی مدیریتی را شرح دهیم.

صندلی اداری مدیریتی اژدها

از گرانترین صندلی مدیریتی جهان می توان به صندلی اژدها اشاره کرد. به نسبت دیگر صندلی ها با اختلاف فاحشی در صدر این لیست صندلی مدیریتی ها قرار دارد. برای طراحی و ساخت این نوع از صندلی ها از گران ترین و با کیفیت ترین چوب و فوم ها استفاده کرده اند. ارزش و قیمت صندلی مدیریتی اژدها در حدود ۲۵ میلیون پوند است. از زمان طراحی این صندلی ۱۰۰ سال می گذرد. یکی از معماران ایرلندی به نام آیلین گری آن را طراحی کرده است. این صندلی به صورت دست ساز و با متریال چرم و چوب های حکاکی شده ساخته شده است.

خرید صندلی مدیریتی طرح اژدها

نمونه صندلی مدیریتی طرح اژدها گلدسیت

صندلی مارک نیوسان راحتی

یکی از طراحان مشهور و معاصر استرالیایی با شبیه سازی از مبلمان شزلون و با استفاده از ۱۰ قطعه صندلی را زراحی کرده است. طراحی منحصر به فردی که این صندلی دارد باعث شده است در میان گرانترین صندلی مدیریتی جهان قرار بگیرد. مواد و متریالی که برای ساخت این نوع از صندلی استفاده شده است فایبرگلاس و آلومینیوم است. صندلی مارک نیوسان مدرن ترین سبک را دارد و برق ترین و درخشان ترین نما را دارند.

صندلی اداری از نوع جمجمه

در بین گرانترین صندلی مدیریتی جهان نوعی صندلی وجود دارد. طراحی منحصر به فردی دارد. طراحی این صندلی به نوجوانان و جوانان ربطی ندارد. قیمت این صندلی مدیریتی در حدود ۵۰۰۰۰۰ پوند است. طراحی و ظاهر صندلی جمجمه برای باند و گروه های تبهکاری مناسب است. برای ساخت این صندلی از طلای ۲۴ عیار استفاده شده است. از روکش چرمی برای کل جمجمه استفاده شده است. و به صورت دست ساز آن را ساخته اند.

خرید صندلی مدیریتی مدل جمجمه

نمونه صندلی مدیریتی مدل جمجمه

 

 

زد طراحی جدید صندلی مدیریتی

از گرانترین صندلی مدیریتی جهان می توان به صندلی زد که توسط زاها حدید طراحی و ساخته شده است اشاره کنیم. این طراحی به گونه است که نماد آینده نگری را به شما نشان می دهد. صندلی زد به صورت نا متقارن طراحی شده است. مواد و متریالی که برای ساخت این نوع از صندلی ها استفاده شده است. از نوع فولاد ضد زنگ است. جذاب ترین و خیره کننده ترین نما را دارد. همین امر باعث شده است هر فردی را به سمت خود جلب کند. از این صندلی تنها ۲۵ عدد در کل جهان وجود دارد.

صندلی مدیریتی آرسین پینین فارینا ایکس تن

ممکن است بسیاری از افراد هدف از طراحی و تولید گرانترین صندلی مدیریتی جهان این باشد که به راحتی خودشان اهمیت می دهند نه پول و حساب بانکی که دارند. این صندلی برای کسانی مناسب است که باید برای مدت زمان طولانی بر روی صندلی های اداری بنشینند. طراحان این نوع صندلی همان طراحان ماشین های کادیلاک و فراری است. نکته ای که وجود دارد این است که قیمت این نوع از صندلی مدیریتی ها همانند قیمت ماشین فرمول یک است.

خرید صندلی راحتی مدل نیوسان

نمونه صندلی مدیریتی مارک نیوسان

صندلی مدیریتی گردان وگنر

در میان گرانترین صندلی مدیریتی جهان می توان به صندلی گردان وگنر اشاره کرد. طراح آن دانمارکی است. این طراح برای طراحی صندلی از طرح های مینیمال و ساده استفاده کرده است. همچنین موادی که به کار برده است دارای مرغوبیت و کیفیت بالایی است. موادی که استفاده شده است شامل لوله های کرومی، چرم و چوب است. این نوع از صندلی ها بسیار راحت، لوکس و زیبا هستند و برای بسیاری از خانه هایی که دکوراسیون مینیمال و مدرن دارند است. نکته ای که وجود دارد این است که شما در زمان خرید می توانید رنگ و نوه چوب و چرم را مشخص کنید.

صندلی الماس نشان راحتی مدیریتی

نوع دیگری از صندلی که در میان گرانترین صندلی مدیریتی جهان قرار دارد. می توان به صندلی الماس نشان اشاره کرد. بر خلاف اسم آن صندلی الماس نشان بسیار خوش نشین و راحت است. به این صورت که طراح این صندلی در نظر داشته است که با سخت ترین ماده ای که در جهان وجود دارد. صندلی راحت و مناسبی را با رعایت اصول ارگونومیک  بسازد.

متریالی که برای این نوع از صندلی ها به کار رفته است از جنس لاتکس، چوب ماهگون و چرم است. در قسمت لمسه آن از الماس هایی استفاده است. نکته ای که وجود دارد این است که آرم این برند در پوششی از الماس قرار گرفته است. ۵۰ نمونه از این صندلی و یا مبلمان تک در دنیا وجود دارد. قیمت آن در حدود ۱۷۵۰۰۰ پوند است.

خرید اینترنتی صندلی راحتی مدل الماس نشان

نمونه صندلی مدیریتی مدل الماس نشان

صندلی کابینتی کندی مدیریتی

یکی دیگر از گرانترین صندلی مدیریتی جهان، صندلی کابینتی کندی است. از این صندلی در دهه ۶۰ به عنوان صندلی اداری استفاده می کردند. بسیار خوش ساخت و این صندلی به صورت دست ساز ساخته شده است. به این دلیل گران است که هدیه بانوی اولی یعنی جکی کندی به رابرت مک نامارا است. قیمت آن ۱۳۵۰۰۰ پوند است. صندلی بوده است که که جان اف کندی با منشی خود بر روی آن می نشست.

خرید صندلی مدیریتی مدل کابینتی

نمونه صندلی مدیریتی گران قیمت مدل کابینتی

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم برای شما در مورد گرانترین صندلی مدیریتی جهان توضیحاتی را شرح دهیم و نکته ای که وجود دارد این است که این صندلی ها به تعداد ۱۰ تا هستند و هر کدام از آن ها دلیلی برای گران بودن خود دارند. برای ساخت هر کدام از این صندلی ها از متریال مخصوصی استفاده شده است.

سوالات متداول گرانترین صندلی مدیریتی جهان

  1. صندلی اداری ها چه انواعی دارند؟
    انواع مختلفی از صندلی وجود دارد که شامل صندلی مدیریتی، کارشناسی، کارمندی، ۲۴ ساعته، کامپیوتری، گیمینگ، ارگونومیک است.
  2. صندلی های مدیریتی چه ویژگی هایی دارد؟
    انواع مکانیزم ها را دارد، خاصیت و قابلیت ارتجاعی دارد، ارتفاع آن قابل تنظیم است، اصول ارگونومیک در آن رعایت شده است.
  3. مکانیزم ال در صندلی مدیریتی چیست؟
    در صندلی های مدیریتی که مکانیزم ال دارند باید توجه داشته باشید که نشیمن این صندلی ها ثابت است. تنها پشتی آن به اندازه مشخصی عقب و جلو می رود و به حالت اولیه خود بر می گردد.
Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *