خرید صندلی

خرید صندلی امری ساده و پیش پا افتاده نیست! اگر صرفا به دنبال خرید صندلی اداری با قیمت پایین هستید که به احتمال بالای نود درصد شکست خواهید خورد و هزینه ای که انجام دادید، از بین خواهد رفت. بنابراین باید از افراد با تجربه مشاوره بگیرید، البته در ادامه مقاله در رابطه با خرید صندلی اداری صحبت خواهیم کرد و انواع صندلی های مهم اداری را به شما همراهان گلدسیت ، معرفی خواهیم کرد. چون خیلی اوقات صندلی های زیبایی را در بازار می بینیم، اما هیچکدام از آنها از استانداردهای 2019 پیروی نمی کنند که همین موضوع، به تنهایی می تواند به سلامتی کارمندانی که ساعتها بر روی صندلی می نشینند، صدمه بزند.

 

خرید صندلی با فناوری روز

موارد زیادی وجود دارد که باید قبل از خرید صندلی اداری برای محل کار خود در نظر بگیرید. کارکنان می توانند بیش از 2،000 ساعت در سال را روی صندلی اداری بنشینند که کیفیت آن می تواند سطح راحتی و بهره وری آنها را تعیین کند. با انتخاب صندلی اداری مناسب که عوامل مختلفی را شامل می شود ، می توانید عملکرد کلی آنها را به میزان قابل توجهی بهبود بخشید. در گلدسیت ، متخصصان ما می توانند به شما در تصمیم گیری برای یک خرید آگاهانه کمک کنند که بهره وری  سازمان شما را افزایش می دهد. در اینجا اطلاعات مفیدی برای صاحبان مشاغل و مدیران و همچنین برنامه ریزان ادارات و متخصصان تهیه محصولات که به دنبال راه حل مناسب هستند وجود دارد.

در هنگام خرید صندلی اداری ، ملاحظات ارگونومی از مهمترین عوامل است چرا که می تواند فشارهای تکراری کار را و کاهش بهره وری کارکنان که ممکن است به عنوان یک مدیر آن را تجربه کنید کاهش دهد . صندلی های اداری که از نظر شیب پشتی ، شیب کفی ، ارتفاع پشت و ارتفاع کلی صندلی به راحتی قابل تنظیم هستند بسیار توصیه می شود.

 

اندازه صندلی

قبل از خرید صندلی های اداری ، باید به یاد داشته باشید که کارمندان و محل های کار اشکال و اندازه های مختلفی دارند. صندلی های اداری که شما انتخاب می کنید باید این اختلافات را برطرف کند ، در غیر این صورت ممکن است عوارضی با شدت متفاوت ایجاد شود. به عنوان مثال ، کارمندانی که بیش از 100 کیلوگرم وزن دارند ممکن است به صندلی هایی با کفی بزرگتر و پشتیبانی بیشتر نیاز داشته باشند.

 

خرید صندلی لوکس گلدسیت

فوم قالب ریزی شده همچنین گردش خون در پشت ران ها را ترغیب و بهبود می بخشد. با اضافه شدن سطح حمایت از ستون فقرات به واسطه ی تنظیم درست صندلی فشار کمتری در بازوها ، شانه ها و گردن در طول روز ایجاد می شود.

دوستدار محیط زیست

اگر می خواهید از استانداردهای سازگار با محیط زیست در سراسر محل کار خود استفاده کنید ، استفاده از صندلی هایی که از مواد پایدار ساخته شده اند ، بسیار توصیه می شود. صندلی های سازگار با محیط زیست همچنین از انتشار گازهای شیمیایی کم برخوردار هستند و به بهبود کیفیت هوا که در محل کار گردش می کند کمک می کند. همچنین می توانید تولید کنندگانی را انتخاب کنید که ضایعات بسته بندی و تحویل را به حداقل می رسانند.

تماس با ما امروز

گلدسیت از بهترین گزینه های صندلی های اداری ارگونومیک و سایر مبلمان اداری در ایران است. برای اطلاعات بیشتر در مورد آنچه باید هنگام خرید صندلی اداری در نظر بگیرید، همین امروز با ما تماس بگیرید یا از طریق فرم استعلام آنلاین برای ما پیام ارسال کنید.

لیست قیمت صندلی اداری گلدسیت