صندلی رستورانی

صندلی رستورانی مناسب از دیدگاه یک فروشنده، با افراد دیگر کاملا متفاوت است. شاید در نگاه اول، تعریف مردم از رستوران این باشد که مکانی برای خوردن خوراک است، اما تعریف رستورانداران، کمی متفاوت تر از حرفهایی عامیانه ای است که در بین مردم جامعه رواج دارد. اما از دیدگاه یک رستوران دار، ایجاد سرویس بسیار با کیفیت، مکانی آرامش بخش، امن و دنج به دور از هر گونه دغدغه برای مشتری است، بنابراین رستوراندران باید بتوانند مکان رستوران را به شکل قابل قبولی، از هر نظر برای مشتری فراهم کنند تا مشتری خاطره ی ببسیار زیبایی در ذهنش شکل بگیرد و مکان رستوران به جایی برای ورود دوباره و چندباره ی او تبدیل شود.

بیشتر بخوانید:  مبلمان اداری با فناوری روز

بنابراین شما باید بتوانید با صندلی رستورانی مناسب به زیبایی و کلاس رستوران خود کمک کنید و فضایی زیبا، پر انرژی و دلنشینی را برای مشتریان خود رقم بزنید، البته صندلی که شرکت گلدسیت به شما معرفی می کند، از راحتی و دوام بسیار زیادی برخوردار است و در نظر داشته باشید که مبل و صندلی رستورانی مناسب، یکی از مهمترین جنبه هایی است که خاطره های خوبی برای مشتری به جا می گذارد.

کاربرد یک صندلی رستورانی با ارگونومی خاص

همانطور که از اسم این صندلی مشخص است، کاربرد این نوع از صندلی ها در رستوران ها و کافی شاپ ها است. اصول ارگونومی در این صندلی ها به نحوی رعایت شده است که برای استفاده ی کوتاه مدت مناسب باشند چرا که مدت زمان استفاده ی افراد از این صندلی ها به نسبت صندلی های اداری کم تر است اما در کل باید برای مشتریان راحتی قابل قبول و مناسبی داشته باشد و همچنین به دلیل خرید تعداد بالای این صندلی ها برای محیط هایی مثل رستوران ها و کافی شاپ ها، باید قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای داشته باشند.

این صندلی ها دارای رنگ ها و طرح های مختلفی هستند. در ساخت این نوع از صندلی ها از مواد پلاستیکی، استیل، چرم صنعتی و …. استفاده می شود. صندلی های مناسب برای رستوران ها و کافی شاپ ها به نسبت سایر صندلی ها سبک تر هستند و حمل و نقل و چیدمان راحتی دارند. اما به تناسب محیط و دکوراسیونی که صندلی در آن قرار می گیرد، مدل ها و سبک های متفاوتی وجود دارد.

صندلی رستورانی مهمترین عامل زیبایی رستوران

در واقع تناسب میان دکوراسیون داخلی رستوران با سبک صندلی ها که یکی از اجزاء اصلی رستوران هستند، حائز اهمیت است. علاوه بر زیبایی و تناسب میان اجزاء، راحتی صندلی ها نیز در ایجاد حس خوب و خاطره انگیز برای مشتری نقش موثری دارد. بنابراین خرید میز و صندلی های خوب و راحت مانند یک سرمایه گذاری است.

عامل دیگری که در انتخاب صندلی ها باید مورد توجه قرار گیرد، فضای در دسترس و متعاقبا نحوه چیدمانی است که بیشترین بازدهی را در اختیار صاحبان رستوران قرار دهد. با توجه به این موضوعات باید اقدام به خرید صندلی های مورد نیاز، که ممکن است تک نفره، دو نفره، سه نفره و یا ترکیبی از همه آن ها باشد، بنماییم.

حرف آخر

لازم به ذکر است که در برخی از رستوران ها و مخصوصا کافی شاپ ها به جای صندلی از مبلمان رستورانی استفاده می شود. این مبلمان میتواند با تم رنگ، لوگو، ساختمان و سایر خصوصیات رستوران همخوانی داشته باشند. مبلمان رستورانی نسبت به صندلی ها از راحتی بیشتری برخوردارند و ظاهر شیک تر و مناسب تری دارند. در هنگام راه اندازی رستوران و یا کافی شاپ خود و خرید صندلی رستورانی برای آن با کارشناسان ما ارتباط برقرار کرده و از مشاوره های حرفه ای و ارزشمند همکاران ما بهره مند شوید.