صندلی اداری مدیریتی

صندلی مدیریتی یکی از ملزومات اساسی در فضاهای اداری و سازمانی است که دارای انواع مختلفی می‌ باشد و معمولا در اندازه ها و ابعاد مختلف ساخته می شوند. که برای ساخت آن از مواد مختلفی مانند فلزات با آلیاژ های مختلف، چوب و یا پلاستیک استفاده می شود. این نوع صندلی مدیریتی و یا صندلی کارشناسی که از دسته صندلی اداری می باشند، دارای ظاهر زیبایی بوده و نقش موثری در دکوراسیون آن محیط دارد و باید گفت، علاوه بر ظاهر زیبا، بسیار راحت بوده و از ویژگی ها و استانداردهای زیادی برخوردارند. یعنی دارای یک طراحی عالی و متناسب با فرم بدن هستند و یک تکیه گاه محکم برای ستون فقرات و گردن و کمر دارند و به آسانی و در ارتفاع مناسب نیز تنظیم می شوند و متناسب با نیاز و سلیقه ی افراد انتخاب و خریداری می شوند.

امروز می خواهیم با شما همراهان همیشگی گلدسیت درباره خرید و انتخاب صندلی مدیریتی صحبت کرده و برایتان بگوییم که هنگام خرید این مدل از بهترین صندلی اداری باید به چه نکاتی توجه داشته باشد و شما را با انواع آن و ویژگی صندلی مدیریتی که در بازار موجود می باشند بیشتر آشنا کنیم.

اگر قصد خرید یک صندلی مدیریتی مناسب را دارید پیشنهاد ما به شما خرید صندلی های چرمی می باشد که علاوه بر ظاهر شیک و زیبایی که دارند از کیفیت و دوام بیشتری هم برخوردار می باشند. بنابراین اگر دوام روکش صندلی مدیریتی که انتخاب می کنید برایتان اولویت دارد در خرید صندلی روکش چرم شک نکنید.

صندلی مدیریتی

صندلی مدیریتی

از جمله تجهیزات اداری که به زیبایی هر چه بیشتر دکوراسون محل کار شما کمک زیادی خواهد کرد صندلی مدیریتی می باشد که برای خرید آن باید توجه زیادی به مشخصات صندلی مدیریتی که انتخاب می کنید داشته باشید تا بتوانید بهترین، با کیفیت ترین و استانداردترین صندلی را برای دفتر کار خود انتخاب و خریداری کنید.

بهترین صندلی مدیریتی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

همانطور که اشاره شد، صندلی کارشناسی یا صندلی مدیریتی در مدل های مختلف و متنوعی تولید می شود که از نوع معمولی و قیمت مناسب تا مدل های لاکچری و قیمت بالاتر را شامل می شود. این نوع صندلی دارای جنس عالی و روکشی از نوع چرم هستند و ابعادی بزرگ با نشیمنی خاص دارند و دسته های بزرگ صندلی که محل قرار گیری دست ها می باشد، راحتی بیشتر را برای مدیران فراهم نموده و منجر به افزایش اعتماد به نفس می شوند. که باید گفت از مهم ترین ویژگی های بهترین صندلی اداری به شمار می رود.

از دیگر ویژگی های صندلی مدیریتی، می توان به روان بودن چرخ ها و آسانی حرکت و چرخش آن به تمام جهات و بر روی سطوح مختلف، چوب و سنگ و سیمان و پارکت نیز اشاره داشت و همچنین دسته تنظیم ارتفاع آن به سمت بالا و پایین که قابلیت مهمی محسوب می شود. البته راحتی و استحکام بهترین صندلی اداری مدیریتی از اهمیت زیادی برخوردار است و ناگفته نماند که این راحتی، نباید به گونه ای افراطی باشد که در زمان استفاده از آن، موجبات خواب آلودگی فرد را فراهم نماید، بلکه برعکس باید حس جسارت و بزرگی و قوی بودن را در فرد مدیر برانگیزد.

انتخاب صندلی مدیریتی خاص

شما دوستانی که در جستجو انتخاب صندلی مدیریتی خاص می باشد اما نمی دانید که چطور باید این کار را انجام دهید باید به خوبی به چند مسئله مهم توجه داشته باشید و آن ها را مورد ارزیابی قرار دهید.

اولین مسئله و نکته بسیار مهم برای انتخاب و خرید صندلی مدیریتی خاص، برآورد و ارزیابی بودجه مالی است که در اختیار دارید.

بدون شک می دانید که تجهیزات اداری آن هم برای بخش مدیریتی قیمت های نسبت گرانتری از میز و صندلی های کارمندی دارند.

با توجه به سبک میز و صندلی که انتخاب می کنید که مدرن باشند یا کلاسیک و با توجه به متریال هایی که در ساخت و طراحی آن ها استفاده شده است قیمت ها متفاوت می باشند.

پس ابتدا مشخص کنید که برای صندلی مدیریتی مورد نظرتان چقدر می خواهید هزینه کنید و بعد از آن با در نظر گرفتن فضایی که در اختیار دارد و خواسته و نیازهایتان از یک صندلی خاص برای انتخاب و خرید آن اقدام کنید.

انتخاب صندلی مدیریتی خاص

انتخاب صندلی مدیریتی خاص

انواع صندلی اداری مدیریتی

باید دقت داشته باشید که طراحی انواع صندلی های مدیریتی به شکلی است که دارای قابلیت تغییر ارتفاع را دارد و صندلی مدیریتی برای تمامی افراد قد بلند و قد کوتاه مناسب است و افراد می توانند از این قابلیت استفاده کنند و متناسب با قد خود آن را تنظیم کنند به گونه ای که پاهای آن خم نشود و همچنین فاصله ای از زمین نداشته باشد.

به دلیل این که در هنگام استفاده از صندلی های مدیریتی پاها باید در راحت ترین حالت خود باشد و این موضوع بسیار اهمیت دارد و شما در زمان خرید باید به نکته دیگری از جمله رنگ صندلی مدیریتی توجه داشته باشید. شرکت های متفاوتی از جمله گلدسیت از چرم های مختلف و در رنگ های متفاوتی اعمم از رنگ سفید، قهوه ای، نسکافه ای و مشکی طراحی و تولید می کنند و وارد بازار می کنند.

انواع صندلی اداری مدیریتی

صندلی اداری مدیریتی

بدون شک می دانید که بهترین صندلی های مدیریتی موجود در بازار همچون سایر میز و صندلی های اداری دارای انواع مختلفی می باشند که هر یک ویژگی ها و قیمت های متفاوتی دارند. این مدل صندلی های اداری به گونه ای تولید می شوند که قابلیت تغییر ارتفاع دارندو برای همه افراد کوتاه قد و بلندقد مناسب خواهند بود. در حقیقت صندلی های مدیریتی طوری طراحی شده اند که شما می توانید برای تنظیم ارتفاع آن بدون اینکه نیازی باشد پاهایتان را خم کنید این کار را در عین حال که از زمین فاصبه زیادی ندارید انجام دهید. در ضمن راحتی پاها در زمان استفاده از صندلی های اداری مدیریتی بسیار حائز اهمیت است.

صندلی مدیریتی ماساژور دار

یکی از پرطرفدارترین و پرفروش ترین صندلی های مدیریتی، صندلی ماساژور دار می باشدکه هم نوع طبی و هم غیر طبی آن در بازار موجود می باشد. صندلی های مدیریتی ماساژور دارد طبی و غیر طبی ویژگی ها و مشخصات خاص خود را دارند به همین خاطر است که در بازار مبلمان اداری توانسته اند جایگاه خاصی را به خود اختصاص دهند.

قطعا ساعت های طولانی پشت میز کار نشستن باعث خستگی زیادی می شود و نیاز است که تجهیزات اداری که در اختیار دارید به گونه ای ساخته و طراحی شده باشند که تا حدودی بتوانند رفع خستگی کرده و آرامش را برای شما به وجود آورند. برای ساخت و طراحی این مدل صندلی های مدیریتی از استانداردهای بسیار زیادی استفاده شده است که در مقالات بعدی به طور کلی درباره آن ها صحبت خواهیم کرد.

انتخاب و خرید صندلی مدیریتی

به طور کلی باید بگوییم که بهترین صندلی های مدیریتی، هم نوعی از صندلی های اداری می باشند که طرفداران خاص خود را دارا می باشند. از آنجایی که مدیران شرکت ها و موسسات مختلف به دکوراسیون و طراحی اتاق کار خود اهمیت زیادی می دهند بنابراین انتخاب کردن یک مبلمان اداری که ظاهری زیبا به اتاق آنها دارد از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

انتخاب و خرید صندلی مدیریتی

خرید صندلی مدیریتی

درباره صندلی های مدیریتی باید بگوییم که از نظر طرح، جنس، ابعاد و غیره با دیگر صندلی های اداری همچون انواع کارمندی متفاوت می باشند که در ادامه بیشتر به این موضوع پرداخته ایم. صندلی های اداری از نوع مدیریتی نسبت به سایر صندلی ها دارای ابعاد بزرگتری می باشند و پشتی این صندلی زمانی که روی آن نشسته اید از بالای سر فاصله زیادی دارد و بلندتر است.

در حقیقت باید بگوییم که صندلی مدیریتی یکی از انواع صندلی اداری موجود در بازار می باشد که دارای دو نوع ساکن و چرخدار است. این صندلی ها بسیار شیک و راحت می باشند و با رعایت اصول استاندارد در طراحی  ساخت آن ها می توانید ساعتهای زیادی به راحتی روی آن ها نشسته و کارهای روزمره خود را انجام دهید.

در ضمن برای ساخت و تولید صندلی اداری از نوع مدیریتی از متریال عالی در کنار کیفیت بالا در قطعات استفاده شده است. این سری از صندلی ها در ابعاد و مدل های متنوع زیادی تولید می شوند که اغلب آن ها از جنس فلز، چوب و پلاستیک بوده و برای زیباتر شدن روکش آن ها از چرم یا چرمهای مصنوعی استفاده می شود.

مشخصات صندلی مدیریتی

همانطور که در مقالات مختلف مشاهده کرده اید تمامی صندلی ها و مبلمان های اداری دارای مشخصات خاص و منحصر به فرد خود می باشند. بدون شک صندلی مدیریتی هم از این قاعده مستنثنا نبوده و مشخصات خاصی دارد که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم.

 • در حقیقت باید بگوییم که صندلی اداری مدیریتی به گونه ای طراحی شده است که پشتی آن قابلیت تنظیم دارد شما می توانید مطابق با قد خود ارتفاع صندلی را از میز تغییر دهید.
 • این صندلی ها دارای پشتی های بلندتری می باشند و شما عزیزان با توجه به دکوراسیون دفتر کار خود می توانید از میان مدل های متنوع آن گزینه ای که هماهنگی بیشتری دارد را تهیه و خریداری کنید.
 • صندلی های مدیریتی دارای ابعاد بزرگتر نسبت به سایر صندلی های اداری می باشند که در یک دفتر کار یا شرکت مورد استفاده هستند.
 • دسته های این صندلی ها به گونه ای طراحی شده اند که دارای پدهای نرمال می باشند و از آسیب دیدن آرنج ها در حین کار کردن جلوگیری می کنند.
 • صندلی مدیریتی قابلیت ارتجاعی مناسب را برای افراد کوتاه و بلند قد دارد و می توانید به راحتی ارتفاع را هر اندازه که برایتان مناسب می باشد تغییر دهید تا پاهایتان خم نشده و با زمین فاصله زیادی نداشته باشد.
 • آخرین مشخصه است که، رنگی که برای این صندلی ها انتخاب می شوند به خواست مشتری قابل تغییر هستند. پرکاربردترین رنگ ها برای طراحی صندلی اداری از نوع مدیریتی رنگ های مانند: مشکی، قهوه ای، نسکافه ای، سفید و … می باشد.

بهترین روش خرید صندلی مدیریتی در سال 2023

برای خرید صندلی مدیریتی می توانید از شیوه اینترنتی استفاده نمایید که این شیوه در سراسر کشور در دسترس شما بوده و می توانید با خیال راحت از این محصول استفاده داشته باشید. در صورتی که سوالی در زمینه خرید این نمونه از صندلی را داشته باشید می توانید با کارشناسان فروش ارتباط برقرار کرده و سوالات خود را در این زمینه مطرح نمایید.

همچنین شما می توانید برای خرید محصولاتی با طول عمر بالا و کیفیت مناسب از سراسر کشور از وب سایت اینترنتی گلدسیت استفاده نمایید. کارشناسان ما به شما قیمت روز این محصول را ارائه می دهند. همچنین می توانید سوالات خود در زمینه کاربرد و استفاده از انواع بهترین صندلی اداری، طبی و یا کارشناسی را از کارشناسان ما بپرسید.

بهترین روش خرید صندلی مدیریتی در سال 2020

بهترین روش خرید صندلی مدیریتی

این شیوه از خرید امروزه به صورت سازمانی و انفرادی در دسترس بوده و بسیاری از خریداران از این شیوه استفاده می کنند. صندلی مدیریتی به دلیل بزرگی باید با دقت بسیار زیادی انتخاب شود تا بتواند کارایی و طول عمر بالایی را داشته باشد. برای خرید این محصول باید به دکوراسیون داخلی مرکز خود دقت کرده و بر این اساس نسبت به خرید این کالا اقدام نمایید.

برای اولین بار شرکت گلدسیت در ایران به تولید صندلی اداری از نوع مدیریتی می پردازد معنی واژه کاربر پسند بودن یعنی (ux) بدین صورت است که، امروزه بر راحتی و قابل تنظیم بودن از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. همچنین ویژگی طبی بودن و زیبایی بهترین صندلی اداری برای افراد مختلف را می افزاید تا طراحی فضای داخل اداری تان را زیباتر مهیا سازد.

راهنمای خرید صندلی مدیریتی

همانطور که می دانید صندلی مدیریتی نوعی از صندلی است که معمولا افراد زمان زیادی را صرف نشستن بر روی آن می کنند، پس این صندلی را باید به گونه ای انتخاب کنید که سلامت جسمی شما را به خطر نیندازد و حمایت لازم را از گردن و ستون فقرات شما انجام دهد. در زمان خرید باید به این مورد توجه داشته باشید که نشیمن و تکیه گاه قابلیت تنظم شدن را داشته باشد تا افراد بسته به راحتی خودشان آن را تنظیم کنند.

همچنین باید به این مورد نکته دقت داشته باشید که نشیمن طولی داشته باشد که در هنگام نشستن، نشیمن تا زانو فاصله ای در حدود حداقل 5 و حداکثری 15 سانتی متری باشد.

وجود چرخ در صندلی ها برای کاربر راحتی بیشتری را فراهم می کند. در این صورت می تواند بی آنکه از رویصندلی بلند شود بتواند به قسمت های مختلف میز دسترسی داشته باشد. بهتر است صندلی را انتخاب کنید که دسته های قابلیت تنظیم داشته باشد. دسته ها از بروز آسیب های مفصلی دست و شانه جلوگیری می کند.

راهنمای خرید صندلی مدیریتی

خرید صندلی مدیریتی

برای خرید صندلی اداری مناسب اتاق مدیریت شما باید سبک طراحی دکوراسیون فضای اداری را در نظر بگیرید. به عبارتی دیگر بسته به شغل و نوع کاربری شرکتتان باید به سراغ یک سبک مشخص همچون کلاسیک، مدرن، لوکس، نئوکلاسیک و… بروید. پس از بررسی همه این موارد شما باید به قیمت محصول نیز توجه کنید.

صندلی های مدیریتی برای ساعت هایی طولانی مورد استفاده قرار می گیرند. از همین رو نمونه که انتخاب می کنید باید افزون بر استاندارد بودن قیمت مناسبی نیز داشته باشد. این نکته را به خاطر بسپارید که شما قرار است از این صندلی ها برای مدت طولانی استفاده کنید. پس به جای خرید صندلی های ارزان غیراستاندارد و آسیب دیدن جسمتان نمونه مناسب را خریداری کنید.

قیمت خرید صندلی اداری مدیریتی

اما برایتان بگوییم از قیمت خرید صندلی های مدیریتی، خب، درباره قیمت باید بگوییم که عوامل و موارد مختلف بسیاری هستند که می توانند بر قیمت این کالا تاثیر زیادی داشته باشند. قیمت و ارزش صندلی های مدیریتی با توجه به متریال مرغوب، طبی و معمولی بودن صندلی، قابلیت ها و ویژگی ها، طرح و نوع پارچه استفاده شده، برند و … متغیر می باشند.

بنابراین باید در زمان خرید علاوه بر اینکه باید بودجه و هزینه ای که در اختیار دارید را مد نظر داشته باشید باید موارد و عواملی که به آن ها اشاره کرده ایم را هم به خاطر بسپارید. بنابراین بهترین کار این است که قبل از هرگونه اقدامی برای خرید از طریق سایت goldsit.ir با مشاوران ما، در ارتباط بوده و راهنمایی های لازم را از آن ها دریافت کنید.

ویژگی مربوط به صندلی های اداری مدیریتی

تا به اینجای کار متوجه شدید که صندلی مدیریتی چیست؟ مشخصات صندلی مدیریتی چیست؟ و چه استانداردهایی دارد. در ادامه می خواهیم برایتان از ویژگی های این مدل صندلی اداری و نکاتی که باید در زمان خرید آن مد نظر داشته باشید صحبت کنیم.

ویژگی مربوط به صندلی های اداری مدیریتی

ویژگی صندلی های اداری مدیریتی

از مهمترین و اصلی ترین ویژگی های صندلی مدیریتی با کیفیت و استاندارد می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 1. قابلیت تنظیم ارتفاع
 2. تنظیم بالشتک گودی کمر در ارتفاع و فشار
 3. تنظیم زاویه برای نشیمن گاه و تکیه گاه
 4. تنظیم دسته صندلی
 5.  استفاده از متریال مناسب و مرغوب
 6. فوم مناسب برای پشتی و نشیمنگاه
 7. حالت چرخشی و گردان

استاندارد های صندلی مدیریتی

تمامی صندلی های اداری موجود در بازار دارای استانداردهای مشخصی می باشند که با توجه به این استانداردها خیلی راحت و آسان می توانید صندلی اداری که مد نظرتان می باشد را انتخاب و خریداری کنید. درباره استانداردهای مربوط به صندلی های مدیریتی باید بگوییم که در قسمت پایین کمر این صندلی پشتیبانی برای گودی کمر طراحی شده است که در برخی از مدل های آن قابل تنظیم می باشد.

این بخش استاندارد در صندلی های مدیریتی کمک خواهد کرد تا در طولانی مدت آسیب های زیادی به کمر وارد نشود و شما دچار بیماری هایی همچون دیسک کمر نشوید. پس دقت داشته باشید تا در زمان خرید صندلی مدیریتی، گزینه ای که انتخاب می کنید دارای قسمت هایی همچون پشتی صندلی، عرض و ارتفاع نشیمنگاه، زاویه پشتی و نشیمن گاه و کنترل میزان سفتی صندلی را دارا باشد و قابلیت تنظیم این بخش ها را هم داشته باشد.

در ضمن فراموش نکنید یکی از استانداردهایی که باید برای انتخاب این صندلی ها مد نظر داشته باشید چرخ های آن می باشد. صندلی های مدیریتی چرخ دارد به گونه ای طراحی شده اند که با توجه به نوع کفپوش اتاق کار قابل استفاده می باشند.

نکات مهم در خرید صندلی مدیریتی

اما از سری نکات مهمی که نیاز است برای انتخاب و خرید صندلی اداری از نوع مدیریتی مد نظر داشته باشید به شرح زیر می باشند.

 1. تکیه گاه صندلی باید قابل تنظیم باشد و پشتی به راحتی در گودی کمر قرار بگیرد.
 2.  پاها باید به صورت صاف روی زمین قرار بگیرند.
 3. دستی صندلی مدیریتی باید هم تراز با میز کار باشد تا از درد شانه جلوگیری کند.
 4.  در هنگام نشستن بر روی صندلی مرکز کامپیوتر درست مقابل چشم ها باشد.
 5. فاصله نشیمن تا زانو حداقل 5 و حداکثر 15 سانتی متر باشد.
 6. ارتفاع صندلی مدیریتی با اهرم تنظیم به راحتی قابل تغییر است ارتفاع مناسب 40.5 تا 53.30 سانتی متر از سطح می باشد.
 7. پهنای نشیمنگاه در صندلی مدیریتی ارگونومیک 30 تا 48 سانتی متر است که ستون فقرات را کاملا پوشش می دهد.

خرید اینترنتی صندلی مدیریتی اداری

گاهی پیش می آید که شما به دلیل مشغله کاری که دارید امکان خرید حضوری را ندارید و به دنبال خرید آنلاین از سایت های معتبر هستید تا بتوانید از بین تنوع محصولی بالایی که دارند صندلی مدیریتی دلخواه خود را انتخاب و خریداری کنید. به شما پیشنهاد می کنیم از فروشگاه اینترنتی گلدسیت دیدن نمایید و متناسب با سلیقه و دکوراسیونی که دارید از بین رنگ ها و مدل های مختلفی که دارند، انتخاب خود را انجام داده و خرید کنید.

خرید اینترنتی صندلی مدیریتی اداری

خرید اینترنتی صندلی مدیریتی

همانطور که می دانید برای چیدمان اداره ها از میز و صندلی اداری استفاده می کنند و باید به گونه ای خریداری کنید که تمام اصول ارگونومی و استاندارد ها را رعایت کند تا افراد در زمان استفاده کردن دچار مشکلی نشوند و بتوانند برای ساعت های طولانی و بدون هیچ مشکلی از از آن استفاده کنند.

 1. مدل و یا طراحی صندلی مدیریت باید با دکوراسیون اداری یا فضای کار هماهنگ باشد.
 2. ارتفاع دسته صندلی باید با ارتفاع میز مدیریت تداخل نداشته باشد.
 3. جنس پارچه و یا چرم صندلی مدیریت باید از جنس خوب و فاقد بو و عدم تغییر رنگ باشد.
 4. برای کفی و پشتی صندلی باید از جنس فوم سرد مرغوب استفاده شود
 5. به ارگونومیک بودن آن نیز توجه داشته باشید تا در طولانی مدت دچار آسیب جسمی نشوید.

مواردی که در این بخش به آن ها اشاره کرده ایم تنها چند نکته از مهم ترین نکاتی هستند که باید در زمان خرید بهترین صندلی اداری مدیریتی با کیفیت و مناسب به آن ها توجه زیادی داشته باشید.
این نکته مهم را به خاطر داشته باشید که هیچ وقت به سراغ صندل های ارزان قیمت نباشید زیرا که باعث می شوند صدمات جسمانی برای شما به وجود آیند که گاها جبران ناپذیر می باشند.

صندلی های اداری گلدسیت با استاندارد ملی

ناگفته نماند ابتدا ایده ی ساخت چنین محصولات با کیفیتی، برای اولین بار از یک شخص آمریکایی به نام چارلز ایمز بر گرفته شد، او صندلی های اداری را بسیار راحت با تکنولوژی جهانی طراحی کرد و از این طرف هم برای اولین بار در ایران شرکت گلدسیت، از روش ساختن صندلی مدیریتی آمریکایی الگوبرداری کرد ولی صندلی کارشناسی و یا مدیریتی برای افراد مختلف را اقدامی بهتر از آمریکا انجام داد که با کیفیت و قیمت مناسب ساخت و ارائه و عرضه به مشتریان کرد.

شرکت گلدسیت با در نظر داشتن استاندارد های ارگونومی سال 2023، این نوع صندلی های مدیریتی را با عملکرد چرخشی از چرخ های مناسب برای حرکت بر روی انواع سطح ها شامل: سیمان، موزاییک، سرامیک، کفپوش ها و..‌‌. تولید می کنند. صندلی مدیریتی با ارگونومیک (یا اصول علمی استاندارد) خاصی طراحی می شود تا هر فردی تجربه ی کاربری متفاوتی از کالا را داشته باشد. اما صندلی مدیریتی برای افراد مختلف با استاندارد های ارگونومی سال 2023، از نظر ظاهری، کمی متفاوت تر از سایر صندلی های دیگر است.

دقت داشته باشید که بهترین صندلی اداری باید از ارگونومی بسیار بالایی برخوردار باشد و این موضوع بدین معناست که باید قابلیت این را داشته باشد که به خوبی از چهار ناحیه گردن، پشت، کمر و دنبالچه محافظت نماید و زمانی که بر روی آن می نشینید، باید پا روی زمین قرار گیرد، زیرا اگر پا از زمین فاصله داشته باشد، به نواحی زانو و ران و آرنج ها نیز فشار وارد می آید و اگر بر عکس ارتفاع آن کم باشد منجر به بروز مشکلاتی برای گردن و کمر می شود و در طولانی مدت به بدن آسیب می رساند. با توجه به موارد بیان شده، در هنگام خرید، آن نوع صندلی مدیریتی را انتخاب نمایید که اصول ارگونومی در آن رعایت شده باشد و موجب ناراحتی برای شما نشود.

همچنین توصیه می شود که در زمان خرید علاوه بر زیبایی ظاهری، به جنس روکش و چرخ و دسته ها نیز توجه داشته باشید و محصولات لوکس، زیبا و با کیفیت را انتخاب کنید.

بهترین و زیبا ترین صندلی مدیریتی  موجود در سایت گلدسیت

همانطور که مطلع هستید صندلی های مدیریتی دارای سبک ها و طرح های متنوع زیادی می باشند  از برندهای مختلف که هریک از برندهای سازنده تجهیزات اداری سعی کرده اند از بهترین و با کیفیت ترین متریال ها در ساخت محصولات خود استفاده کنند.

پس، با این حساب برای خرید صندلی اداری از نوع مدیریتی باید به ویژگی های آن ها توجه زیادی داشته باشید تا بتوانید بهترین و با کیفیت ترین صندلی آکبند یا صندلی مدیریتی دست دوم را خریداری کنید.

مجموعه گلدسیت یکی از وب سایت ها و فروشگاه هایی است که با سال ها تجربه در زمینه خرید و فروش مبلمان و تجهیزات اداری مجموعه ای از بهترین ها و با کیفیت ترین میز و صندلی های اداری را عرضه می کند.

از جمله پرفروش ترین و با کیفیت ترین صندلی مدیریتی گلدسیت که می توانید برای خرید هر یک از آن ها از طریق وب سایت goldsit.ir با مشاوران ما ارتباط گرفته و راهنمایی لازم را جهت خرید دریافت کنید به شرح زیر می باشند.

 1. صندلی مدیریتی لکسی مدل M 2050
 2. صندلی مدیریتی پیلو مدل M 2060
 3. صندلی مدیریتی تینو مدل ۲۲۰ M
 4. صندلی مدیریتی اسکار کد M 2040
 5. صندلی مدیریتی رولکس کد M 2092

صندلی مدیریتی ارزان قیمت

همان گونه که می دانید صندلی های اداری مدیریتی که قیمت ارزانی دارند، دقیقا همان صندلی هایی هستند که ثابت بوده و در تمامی اداره ها قابل دیدن است و باید بدانید که این صندلی ها استاندارد و ارگونومیک نبوده و همیت امر باعث شده است به گردن و کمر افراد آسیب های جدی وارد شود و افراد فشار های زیادی را تحمل کنند. پس سعی کنید که این صندلی ها را خریداری نکنید و مراقب سلامت جسمی خود باشید.

همه مدیران به دنبال خرید محصولاتی هستند؛ که باکیفیت بوده و قیمت مناسبی نیز داشته باشد. اما متاسفانه با مشکل کمبود بودجه مواجه هستند و ناچار اند تا به سراغ محصولات ارزان قیمت تر بروند. به جای خرید محصولات ارزان قیمت اما بی کیفیت بهتر است کار را با تجهیزات ضروری شروع کنید و در آینده به خرید محصولات دیگر بپردازید.

از آن جمله وسایل ضروری در هر شرکت صندلی اداری مدیریتی می باشند. دفتر مدیریتی قلب هر اداره به شمار می روند، از همین رو نیاز تا این اتاق را با بهترین تجهیزات اداری مجهز کنید و بتوانید جنبه خوبی از کار خود را به مشتری ها و کارمندانتان نشان دهید.

برای کاهش دادن هزینه های خرید صندلی می توانید به سراغ سایت اینترنتی تولید کننده مبلمان اداری بروید. در این سایت ها به دلیل اینکه تولیدی است و واسطه هایی چون نمایشگاه و فروشنده حذف شده است؛ قیمت ها مناسب تر اند.

راحتی صندلی اداری و مدیریتی

واژه راحتی (یا تسهیل) مرتبط با صندلی کارشناسی برای افراد مختلف بسیار حائز اهمیت است و افراد به دلیل این که برای ساعت های طولانی از صندلی استفاده می کنند باید صندلی را انتخاب کنند که احساس راحتی را در فرد ایجاد کند از قابلیت های مهم این نوع صندلی های راحتی شامل موارد زیر است:

 1.  فنری بودن پشتی صندلی
 2.  قابلیت تغییر وضعیت آسان و تنظیم پشتی صندلی
 3. تکیه گاه محکم برای ستون فقرات (گردن، پشت، کمر) و طراحی مناسب برای بدن

از مزیت های بارز صندلی شرکتی گلدسیت؛ دارای پشتی بلند با بالش هایی برای محافظت از کمر و گردن شماست، معمولا صندلی مدیران عامل با اندازه های مختلف ساخته می شود که متفاوت تر از صندلی کارکنان دیگر است و در زمان خرید باید حتما به این مورد توجه شود.

ساختن اسکلت و بدنه اصلی صندلی مدیریتی از مواد گوناگونی ساخته می شوند که شامل (مواد اصلی این نوع وسایل): فلز با آلیاژ های مختلف، چوب و پلاستیک است که بی تأثیر در کیفیت و قیمت آن نیست.
به عنوان نمونه در صندلی اداری مدیریتی، دسته ای از افراد با صندلی هایی کار می کنند که تنظیماتی اعمم از ارتفاع و شیب دارد و دسته ای دیگر به کنترلگرها برای راحتی بیشتر خودشان استفاده می کنند.

بهترین مارک برای صندلی مدیریتی

شرکت ها و فروشگاه های زیادی در زمینه طراحی، تولید و ساخت انواع صندلی های اداری مدیریتی فعالیت و کار می کنند و شما می توانید کیفیت این نوع از صندلی ها را مورد بررسی قرار دهید و متناسب با نیازی که دارید و دکوراسیون اداره بهترین نوع و برند را انتخاب کرده و ببینید که چه کاربردی دارد و در آخر آن را خریداری و استفاده کنید.

صندلی مدیریتی با استانداردهای ارگونومی سال 2023

صندلی مدیریتی شرکت گلدسیت، از نظر ظاهری، کمی متفاوت تر از صندلی های دیگر است. معمولا این نوع صندلی ها را با ابعادی بزرگتری می سازند تا صندلی مدیر عامل شرکت، کمی متمایزتر از صندلی های کارکنان دیگر باشد. بنابراین شرکت گلدسیت برای اولین بار در ایران به تولید صندلی اداری می پردازد که از نظر زیبایی و ارگونومی بودن، حرف اول را می زند، زیرا وجود پشتی بلند با بالش هایی برای محافظت از کمر و گردن از مزیت های صندلی های goldsit است.

یک صندلی مدیریتی خوب به گونه ای است که هنگام نشستن گردش خون در پاها مختل نمی شود. پشتی این صندلی ها قابلیت توقف و جابجایی راحت را به کمر می دهد. دسته های صندلی اداری به گونه ای است که آرنج به شکل عدد هشت نسبت به شانه ها فاصله داشته باشد. نشیمنگاه این صندلی ها باید عمق مناسبی داشته باشد به گونه ای که آنقدر کم نباشد که فرد بر روی آن لیز بخورد و آنقدر زیاد هم نباشد که لبه های قسمت عمیق صندلی درد و ناراحتی در فرد ایجاد کند. همچنین نشیمنگاه باید زاویه مناسبی با پشتی صندلی ایجاد کند. به گونه ای که قسمت جلویی نشیمنگاه صندلی اروگونومی باید کمی به سمت پایین متمایل باشد. تنها در این صورت است که استخوان لگن در حالت طبیعی و درست خود قرار می گیرد.

این ویژگی ها موجب می شود فشار وارده بر قسمت های مختلف بدن تعدیل شوند و به حداقل برسند. به علاوه از ایجاد مشکلات ارتوپدی مانند دیسک و آرتروز در طولانی مدت جلوگیری می کند. با کاهش احساس خستگی، راحتی و در نتیجه تمرکز افراد و کارمندان را افزایش می دهد که به افزایش بازده کاری آنان می انجامد.

چیدمان صندلی اداری داخل اتاق مدیریت

چیدمان صندلی های اداری در طراحی دکوراسیون فضا اثر گذار است. می توان با بهره گیری از اصول طراحی فضا را دلنشین تر کرد. در زمینه طراحی داخلی اتاق مدیریت باید دو نکته را باید در نظر بگیرد. اول اینکه به سراغ بهترین صندلی اداری بروید که سبک آن با سبک محیط اداری شما هماهنگ باشد.

پس از آن به سراغ چیدن صندلی ها بروید. صندلی ها را به گونه ای در کنار هم قرار دهید که نظم فضا به هم نریزد. در اتاق مدیریت نیز یک ست یا نیم ست اداری نیز برای پذیرایی از مهمان نیز قرار داده می شود. زمانی که میز و صندلی اداری مدیریتی را داخل اتاق قرار می دهید، فضای کافی برای قرار دادن مبلمان نیز در نظر بگیرید.

به طور کلی چیدان و مبلمان اداری اهمیت بسیاری در بازده کاری کارمندان و همچنین مراجعه کنندگان دارد. چرا که این محیط اداره شما است که بسیاری از ویژگی های برندتان را برای مراجعه کنندگان روشن می سازد. علاوه بر این با فراهم کردن محیطی راحت و پر از آرامش با استفاده از مبلمان و صندلی های اداری مناسب و استاندارد و چیدمان اصولی آن ها، تمرکز کارمندان و در نتیجه بازده کاری آنان را افزایش دهید.

راحتی صندلی اداری

برای تسهیل حرکت مدیران، در صندلی مدیریتی از پایه ی چرخ دار استفاده می شود. معمولا از طرح ها، رنگ ها و جنس های متفاوتی در ساخت پایه ی این نوع صندلی استفاده می شود که یکی از خاص ترین آن ها پایه های طلایی رنگ هستند که گلدسیت برای اولین بار در ایران مفتخر به تولید صندلی با این نوع پایه و متناسب با آن دسته با ابکاری طلایی شده است.

در ساخت اسکلت و بدنه اصلی صندلی نیز از مواد مختلفی مانند فلزات با آلیاژ های مختلف، چوب و پلاستیک استفاده می شود. نوع موادی که در ساخت صندلی مدیریتی استفاده می شود ممکن است بر روی قیمت آن تاثیر بگذارد اما در نهایت آنچه مهم است، زیبایی و راحتی استانداردی است که باید برای مدیران فراهم کند.

سخن پایانی و نتیجه گیری

در این مقاله به طور کامل و با تمام جزئیات به بررسی انواع صندلی اداری مدیریتی پرداختیم. همچنین ویژگی های مهمی که باید به هنگام خرید به آن ها توجه کنید برای شما آورده شده است. از جمله این نکات مهم اروگونومی بودن، راحتی و زیبایی صندلی مدیریتی است. ویژگی حائز اهمیت دیگر، قابل تنظیم بودن ارتفاع صندلی و ارتفاع دسته ها، قسمت گودی کمر و … است که هر شخص بتواند متناسب با نیاز بدنی خود صندلی را تنظیم نماید.

به غیر از مواردی که گفته شد، برای انتخاب بهترین صندلی اداری مدیریتی، باید اول فروشگاهی معتبر و قابل اطمینان پیدا کنید. زیرا استاندارد و با کیفیت بودن لوازم اولیه صندلی در کنار اقتصادی بودن قیمت آن، اهمیت بسیاری دارد. البته قیمت محصولات مقیاس خوبی برای تشخیص کیفیت و مرغوبیت صندلی نیست. به همین دلیل است که اهمیت فروشنده ای معتبر بیش از پیش نمایان می شود. گدسیت این افتخار را دارد که اعلام کند با ارائه بهترین محصولات و مبلمان از نظر کیفیت و مرغوبیت مواد اولیه و قیمت بسیار مناسب، یکی از بهترین فروشگاه های مبلمان است. شما همچنین می توانید با مراجعه به وبسایت گلدسیت، صندلی اداری مدیریتی مورد نظر خود را به راحتی سفارش دهید.

سوالات متداول درباره خرید صندلی مدیریتی
 1. اسفنج HR چه مزیت به نسبت سایر اسفنج ها دارد؟
  برای ساخت این اسفنج های از دمای کم و غیر مستقیم استفاده می شود. دمای کم، فرصت بیشتری برای شکل گیری مولکول های اسفنج می دهد. به همین دلیل خاصیت ارتجاعی این محصول به نسبت سایر اسفنج ها بالاتر است.
 2. مکانیزم دو اهرم به چه معناست؟
  این صندلی ها یک اهرم جک زیر صندلی دارند که ارتفاع صندلی را تنظیم می کند. به علاوه اینکه یک اهرم قفل زاویه دارند که صندلی را در زاویه های مختلف قفل می کنند.
 3. از چه مد قفلی برای صندلی های مدیریتی استفاده می شود؟
  مکانیزم قفل خودکار در هر وضعیتی که کاربر تنظیم کند قفل می شود. این دسته از مکانیزم ها معمولا دو یا سه اهرمی هستند.
 4. صندلی با طراحی اروگونومی چه خصوصیاتی دارد؟
  طراحی اروگونومی به این معنا است که شکل صندلی متناسب با حالت طبیعی بدن و استخوان ها می باشد. در نتیجه این صندلی ها به حفظ وضع طبیعی بدن کمک می کند. از جمله ویژگی های این نوع طراحی، ارتفاع مناسب صندلی متناسب با قد فرد، ارتفاع دسته های صندلی، قسمت گودی کمر، زاویه نشیمنگاه و پشتی مناسب برای قرارگیری استخوان لگن در حالت صحیح و همچنین دارا بودن قسمت پشت سری برای کاهش فشار گردن است.
 5. مهمترین ویژگی صندلی اداری چیست؟
  از آن جایی که صندلی های اداری به وسیله افراد متعددی مورد استفاده قرار می گیرند. بهتر است این صندلی ها قابلیت تنظیم ارتفاع و قسمت های مختلف را داشته باشند. در نتیجه هر فرد و کارمند می تواند با توجه به نیاز و متناسب با بدن خود آن را تنظیم کند و از آن استفاده کند.
 6. ویژگی های مهم صندلی مدیریتی کدامند؟
  علاوه بر استاندارد بودن، داشتن طراحی اروگونومی و داشتن قابلیت تنظیم ویژگی های صندلی، برای خرید صندلی مدیریتی باید به ظاهر و ابعاد آن نیز دقت کنید. این دسته از صندلی های اداری ابعاد بزرگتری دارند. پس صندلی ای انتخاب کنید که متناسب با متراژ و فضای اتاق مدیریت شما باشد. همچنین رنگ آن را متناسب با دیگر اجزای اتاق مدیریت انتخاب کنید.