صندلی مدیریتی با کیفیت جهانی

صندلی مدیریتی مناسب دارای چه ویژگی هایی است؟ آیا همه ی افراد می توانند از یک صندلی مدیریتی با استانداردهای ملی استفاده کنند؟ طبیعتا برای اینکه تمام افراد جامعه بتوانند از صندلی مدیریتی استفاده کنند و به آسیبهای جسمانی دچار نشوند، حتما باید شرکت تولید کننده ی این نوع صندلی ها را قابل تنظیم و برای تمام افراد ایجاد کند. برای مثال برخی از افراد نیاز دارند که صندلی آنها دارای تنظیم ارتفاع و شیب باشد و شاید برخی افراد دیگر نیاز به کنترلگرهایی داشته باشند که نشستن را راحت تر می کند و در نظر داشته باشید که صندلی مدیریتی یکی از مهم ترین عوامل زیبایی در دکوراسیون یک شرکت محسوب می شود، به همین خاطر در انتخاب صندلی اداری به همان اندازه که به طبی و ارگونومیک بودن آن توجه می شود باید به ظاهر آن نیز توجه شود.

در واقع مفهوم کاربر پسند بودن (ux) یک کالا در اینجا معنا پیدا می کند که شرکت گلدسیت صندلی هایی تولید می کند که هم از نظر زیبایی کمک فراوانی به دکوراسیون اداری شما می کند و هم معمولا صندلی مدیریتی را با ارگونومیک خاصی طراحی می کند تا هر شخصی بتواند تجربه ی کاربری خوبی از محصول داشته باشد که شرکت گلدسیت این نوع صندلی ها را با مکانیسم چرخشی همراه با چرخ های مناسبی برای حرکت بر روی انواع کفپوش ها تولید کرده است، بنابراین ما قبل از تولید محصولات خود، تمام نیازهای کاربر را مد نظر گرفته ایم.

صندلی مدیریتی متناسب با اصول ارگونومی 2019

صندلی مدیریتی معمولا ظاهر متفاوتی نسبت به سایر صندلی ها دارند؛ قالبا این نوع صندلی ها نسبت به سایر صندلی اداری ابعاد بزرگ تری دارد. وجود پشتی های بلند و بالش هایی برای محافظت از کمر و گردن از مشخصه های صندلی اداری است. در ساخت این صندلی و انواع دیگر مبلمان اداری باید از مواد مرغوب استفاده شود. معمولا روکش صندلی های اداری را از پارچه یا چرم طبیعی و گاهی نیز از ترکیب این دو (جیر) تهیه می کنند.

صندلی مدیریتی باید از ارگونومی بسیار بالایی برخوردار باشد. این صندلی ها باید به خوبی از چهار ناحیه گردن، پشت، کمر و دنبالچه محافظت کند. در هنگام نشستن، باید پا بر روی زمین قرار بگیرد تا قسمتی از وزن بدن توسط پا کنترل شود زیرا اگر پا از زمین فاصله داشته باشد فشار بر روی زانو افزایش می یابد و اگر ارتفاع کم باشد بیشتر وزن بدن بر روی کمر و پاها قرار می گیرد و این شرایط برای طولانی مدت به بدن آسیب می رساند. بدین منظور در این نوع صندلی ها برای تنظیم، متناسب با بدن از جک های تنظیم ارتفاع استفاده می شود.

یک صندلی مدیریتی خوب به گونه ای است که هنگام نشستن گردش خون در پاها مختل نمی شود، پشتی این صندلی ها قابلیت توقف و جابجایی راحت را به کمر می دهد، دسته های صندلی به گونه ای است که آرنج به شکل عدد هشت نسبت به شانه ها فاصله داشته باشد، نشیمنگاه این صندلی ها باید عمق مناسبی داشته باشد به گونه ای که آنقدر کم نباشد که فرد بر روی آن لیز بخورد و آنقدر زیاد هم نباشد که لبه های قسمت عمیق صندلی درد و ناراحتی در فرد ایجاد کند.

راحتی صندلی اداری

برای تسهیل حرکت مدیران، در صندلی مدیریتی از پایه ی چرخ دار استفاده می شود. معمولا از طرح ها، رنگ ها و جنس های متفاوتی در ساخت پایه ی این نوع صندلی استفاده می شود که یکی از خاص ترین آن ها پایه های طلایی رنگ هستند که گلدسیت برای اولین بار در ایران مفتخر به تولید صندلی با این نوع پایه و متناسب با آن دسته با آبکاری طلایی شده است.

در صندلی های گلدسیت، راحتی و استحکام در درجه ی بالایی از اهمیت قرار دارد اما این راحتی نباید به گونه ای افراطی باشد و موجب خواب آلودگی فرد هنگام نشستن بر روی آن باشد.

در ساخت اسکلت و بدنه اصلی صندلی نیز از مواد مختلفی مانند فلزات با آلیاژ های مختلف، چوب و پلاستیک استفاده می شود. نوع موادی که در ساخت صندلی مدیریتی استفاده می شود ممکن است بر روی قیمت آن تاثیر بگذارد اما در نهایت آنچه مهم است، زیبایی و راحتی استانداردی است که باید برای مدیران فراهم کند.