مبلمان اداری با فناوری روز

مبلمان اداری یکی از مهمترین عوامل در زیبایی در یک شرکت هستند. دکوراسیون اداری باید به گونه ای طراحی شود که بتواند نظر افراد را به خود جلب کند؛ در نظر داشته باشید که این طراحی بدون مبلمان اداری مناسب نمی تواند تحقق یابد. صندلی ها و مبلمان اولین عواملی هستند که افرادی که وارد شرکت و سازمان شما می شوند با آن ها سر و کار دارند به همین خاطر مهم است که اولین برداشت افراد از محیط کاری شما چگونه باشد. در یک محیط کاری هم کارکنان باید حس خوبی داشته باشند هم مشتریانی که وارد می شوند باید جذب شوند و فضا آن ها را تحت تاثیر قرار دهد.

اگر به دنبال مبلمان اداری با کیفیت هستید و ارگونومیک بودن آن برای شما مهم است باید از صندلی و مبلمان گلدسیت استفاده کنید، زیرا انتخاب مبل و یا صندلی شرکتی مناسب، خودش نوعی سرمایه گذاری به حساب می آید! چون شما با یک انتخاب خوب، می توانید هزینه های تعویض و تعمیر مبل سالانه ی خود را کاهش بدید و در ضمن مشاوران شرکت گلدسیت شما را در انتخاب تجهیزات مناسب یاری می دهند.

 طراحی فضای کاری شما با گلدسیت

لازم به ذکر است که برای تهیه مبلمان اداری مناسب بهتر است به متریال و مواد اولیه مورد استفاده در ساخت آنها نیز توجه شود. این متریال باید به گونه ای باشد که علاوه بر راحتی و زیبایی، از استحکام و دوام بالایی نیز برخوردار باشند زیرا انتخاب مبل بی کیفیت، در طول زمان هزینه های زیادی از قبیل هزینه های تعمیرات و نگهداری را به سازمان تحمیل می کند. شرکت گلدسیت تولید کننده انواع مبل لوکس با بیش از 10 سال تجربه در این زمینه به تولید و فروش انواع مبلمان با استانداردهای جهانی می پردازد.

عوامل مهم در انتخاب مبلمان اداری مناسب چیست؟

عامل مهم اول این است که اگر تجهیزات بسیار زیبایی داشته باشیم اما از ارگونومی و راحتی مناسبی برخوردار نباشند، موجب خستگی زود هنگام می شود که البته در مقابل، بی توجهی به زیبایی مبلمان اداری سبب می شود تا در جلسات و نشست های سازمان، از اعتبار و وجهه سازمان کاسته شود؛ پس توجه به این که تجهیزات مورد استفاده از زیبایی، استحکام و ارگونومی مناسبی و قابل قبولی برخوردار باشند حائز اهمیت است.

در طراحی دکوراسیون اداری به چه نکاتی باید توجه شود؟

دکوراسیون اداری خوب تنها به راحتی و زیبایی خلاصه نمی شود. هماهنگی و تناسب تجهیزات با محیط نیز عامل مهمی است که باید به آن توجه نمود؛ برای مثال بر خلاف گذشته امروزه از میزهای مدیریتی مدرن با اندازه های کوچکتر استفاده می شود. همچنین باید به تناسب میان اندازه ی تجهیزات و محیط در دسترس نیز توجه نمود؛ برای مثال اگر فضای محدودی در اختیار دارید، انتخاب مبل و صندلی که علاوه بر زیبایی و راحتی، فضای کمتری نیز اشغال کند از عوامل تاثیرگذار در انتخاب شما است.

نکته مهمی که در انتخاب مبل باید به آن اشاره نمود این است که در عین حال که مبلمان اداری از یکپارچگی و یکدستی کلی برخوردار هستند، اما میان تجهیزات بخش ها و پست های مختلف سازمانی تفاوت وجود دارد. برای مثال میز و صندلی ریاست با میز و صندلی کارشناسان متفاوت است. همچنین میز و صندلی متخصصین نیز با کارمندان تفاوت دارد. برای مراجعین و ارباب رجوع نیز از تجهیزات متفاوت با سایرین استفاده می شود.