خرید صندلی اداری

برای خرید صندلی اداری مناسب و لوکس در محیط شرکت های و سازمان های مختلف چه معیارهایی را باید در نظر گرفت؟ چگونه با هزینه ای اندک، شیک ترین صندلی اداری را گزینش کنیم؟ در ادامه این مقاله سعی می کنیم تا ضمن معرفی انواع صندلی های لوکس اداری گلدسیت، راهکار مناسب را برای بهترین انتخاب ارائه دهیم.

خرید صندلی اداری تقریبا در همه کسب و کارها و موسسات به کار می رود. بنابراین، با توجه به نوع و زمینه فعالیت یک شرکت یا سازمان باید تجهیزات اداری را انتخاب کرد که این امر خود باعث شاخصه بارز و متفاوت هر شرکت با دیگر موسسات است. برای آشنایی بیشتر از انواع مدل های صندلی شرکت گلدسیت با ما همراه باشید.

خرید صندلی اداری در سال 2020

اکثر اشخاص در محیط اداری صرفا هدف آن ها از انتخاب صندلی، زیباسازی محیط نیست؛ بلکه خواستار این هستند که مبلمان محیط از استانداردهای لازم و طبی و ارگونومی برخوردار باشد. البته باید بیان داشت که ظاهر یک صندلی نیز اهمیت زیادی دارد؛ ولی به همان میزان استاندارد بودن آن مهم می باشد. به طوری که وقتی کارمندان یک موسسه یا اداره ساعت های طولانی از آن استفاده می کنند، به آسیب های جسمی مختلف دچار نشوند.

منظور از ارگونومیک بودن صندلی چیست؟

ارگونومیک به عنوان یک علم شناخته می شود که در طراحی و ساخت صحیح وسایلی به کار می رود که به سلامت جسمی و فیزیکی افراد زیان نرساند. ضمن اینکه آسایش آنها را حفظ کند و انرژی بیشتری به اشخاص بدهد. در حقیقت دانش ارگونومیک به افراد این فرصت را می دهد که وسایل مناسب با کیفیت بالا و استاندارد لازم را برای محیط تجاری و کار خود گزینش کنند. بنابراین در زمان خرید صندلی اداری باید دقت داشته باشید که صندلی شرکت شما استانداردهای ارگونومیکی را داشته باشد. ما با صندلی گلدسیت و تجهیزات آن ضمن رعایت ارگونومیک بودن وسایل، زیبایی محیط شرکت شما را مد نظر داشته ایم و آن را در رنگ بندی های متنوع و طراحی های منحصر به فرد ارائه می کنیم.

صندلی شرکتی باید هماهنگی و همخوانی مناسب با دکوراسیون محیط اداره شما را داشته باشد و کاربردی باشد. صندلی هایی که در قسمت های گوناگون یک شرکت به کار می رود، بدین شرح است:

  • صندلی مدیریتی
  • صندلی محیط کارشناسی
  • صندلی اتاق کارمندی
  • صندلی اتاق انتظار
  • صندلی مخصوص محیط کنفرانس
  • صندلی  ویزیتوری

1- صندلی مدیریتی

این صندلی ها معمولا در ابعاد بزرگ تر نسبت به سایر صندلی ها و با روکش چرم تولید می شوند، دارای تنظیمات ارتفاع و تکیه گاه هستند و پایه های آن ها جهت جابجایی آسانتر از نوع چرخ دار تعبیه شده است. این صندلی ها معمولا ظاهری خاص و متناسب با جایگاه مدیریت دارند.

2- صندلی کارشناسی

صندلی های کارشناسی بسیار راحت و با تنظیمات زیاد برای راحتی بیشتر کاربران آن ها طراحی شده است. تنظیمات این صندلی ها شامل تنظیم ارتفاع، دسته، تکیه گاه و… است و برای جابجایی راحت تر از چرخ در زیر پایه های آن استفاده شده است.

3-صندلی کارمندی

صندلی اداری کارمندی نیز شکل ساده تری از صندلی های کارشناسی و مدیریتی است. به گونه ای که دارای پایه ی چرخ دار و یا کنفرانسی و جک است. این نوع صندلی ها ابعاد کوچکتری دارند و برای محیط هایی که تعداد زیادی صندلی باید در فضای کمی گنجانده شوند مناسب تر هستند.

4- صندلی انتظار

در برخی از سازمان ها، به دلیل نوع خاص خدماتی که ارائه می دهند تعداد ارباب رجوع در آنها زیاد است. برای استفاده بهتر از محیط و همچنین انتخابی مقرون به صرفه، صندلی های انتظار بهترین گزینه هستند. این صندلی ها در تعداد دو، سه و یا چهار نفره در کنار هم و متصل به هم قرار میگیرند. نکته ی مهم در خرید این صندلی ها توجه به استحکام آن ها به دلیل استفاده ی مداوم از آن ها است.

5- صندلی کنفرانسی

صندلی اداری کنفرانسی، صندلی هایی هستند که در جلسات و همایش ها و کنفرانس های سازمانی مورد استفاده قرار می گیرند. راحتی این نوع صندلی ها به راحتی مدل های مدیریتی، کارشناسی و کارمندی هستند اما غالبا در آن ها از پایه ی ثابت استفاده می شود. به علاوه به دلیل چیده شدن تعدادی از آن ها دور یک میز لازم است ابعاد کوچک تری نسبت به صندلی های مدیریتی داشته باشند.

6-صندلی ویزیتوری

این نوع صندلی اداری، صندلی هایی بسیار راحت و قابل استفاده در مکان هایی که جابجایی بسیار کم است مانند بخش پذیرش و صندوق، بسیار مناسب است. این صندلی ها برای نشستن های طولانی است و اغلب پایه آن ها ثابت است.

حرف آخر

برای داشتن بهترین دکوراسیون اداری برای شرکت خود، باید به ارگونومیک بودن و طراحی زیبای صندلی محیط توجه داشته باشید. تا به این صورت هم سلامت کارمندان، مراجعه کنندگان و مدیران را حفظ کنید و هم با ایجاد روحیه مناسب در افراد کارآیی آنها را بالا ببرید. بسیار مشاهده شده است که بیشتر افرادی که در یک اداره کار می کنند، پس از مدت زمانی به بیماری های جسمی مختلفی دچار می شوند که دلیلی جز غیراستاندارد بودن صندلی اداری ندارد، در نظر داشته باشید که یک صندلی اداری مناسب، می تواند تفاوت عظیمی در نحوه ی عملکرد کارکنان یک شرکت داشته باشد، زیرا احساس راحتی صندلی های با کیفیت را به وضوح احساس خواهید کرد. اکثر کارمندان و یا مدیران شرکت بعد از مدتی به آسیب های جسمی مختلف دچار می شوند دلیل چنین آسیبهایی، استفاده از صندلی های غیر استاندارد می باشد.

شاید در نگاه اول کمی عجیب باشد که هنگام نشستن بر روی صندلی، حدود 100 عضله ی شما درگیر می شود و اگر نحوه ی نشستن بر روی صندلی را هم بلد نباشید، قطعا در دراز مدت به آسیب های جسمی دچار خواهید شد. در این مقاله به معرفی انواع صندلی اداری پرداختیم و به صورت کامل، مزایا و معایب هر کدام را برای شما تشریح کردیم. جهت دریافت مشاوره برای خرید تجهیزات برای فضای موردنظر خود با ما تماس بگیرید.