مقالات مبلمان و صندلی اداری
عوامل تاثیرگذار بر قیمت صندلی اداری

عوامل تاثیرگذار بر قیمت صندلی اداری

آشنایی کامل درباره نیاز خود برای خرید صندلی اداری

وقتی صحبت از خرید صندلی ادرای میشود نکات بسیار زیادی وجود دارند که باید به آنها توجه کرد مهمترین مسئله ای که ذهن همه را به خود مشغول می کند قیمت صندلی های اداری  و عوامل تاثیرگذار بر قیمت صندلی اداری است.

بنابراین اطلاع از عوامل تاثیر گذار بر تعیین قیمت نهایی مسئله بسیار مهم و حائز اهمیت میباشد.

پس، قبل از اقدام به هر خریدی شما باید نسبت به نیاز خود آشنایی کامل داشته باشید و ویژگی های مورد نیاز خود را در نظر بگیرید تا خرید برایتان آسان تر شود.

قیمت صندلی اداری

یکی از مهمترین موارد برای خرید مبلمان و تجهیزات اداری، صندلی است که آرامش، کارایی و کیفیت کارکنان را افزایش دهد و همچنین تاثیر زیادی بر زیبایی محیط کار شما هم داشته باشد.

پس زمانیکه صحبت از صندلی اداری می شود مطمئنا در نظر گرفتن موارد عنوان شده اولین نکاتی است که صاحب کسب و کار باید به آن توجه داشته باشند.

زیرا که تاثیر زیادی در بازده کارایی کارکنان خواهند داشت اما قیمت آن مسئله ای است که نباید فراموش کنید عوامل زیادی در تعیین قیمت صندلی تاثیرگذار هستند.

متریال به کار رفته در آن، میزان راحتی، قابلیت ها و ویژگی های که هر صندلی دارد، ارگونومی بودن آن، تعداد مورد نظر، طبیعی بودنش و… همه و همه از مواردی هستند که در حین طراحی و خرید باید آنها را در نظر داشته باشید هر چه کیفیت محصول بیشتر باشد قیمت نهایی آن نیز افزایش پیدا میکند.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت صندلی اداری

برای خرید مبلمان اداری و صندلی اداری باید به مواردی توجه داشته باشید که می توانند بر قیمت نهایی صندلی یا مبلمان انتخابی شما تاثیر بگذارند.

عوامل و موارد مختلفی هستند که بر این مسئله تاثیر می گذارند. به همین خاطر در مقاله امروز می خواهیم به اصلی ترین و مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت صندلی اداری اشاره کرده و درباره آن ها کمی با شما صحبت کنیم.

از جمله عوامل تاثیرگذار بر قیمت نهایی مبلمان و صندلی اداری می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • انعطاف پذیری صندلی
 • راحتی صندلی
 • خلاقیت و طراحی
 • ضمانت و خدمات پس از فروش

انعطاف پذیری صندلی

اولین مورد از عوامل تاثیرگذار بر قیمت صندلی اداری انعطاف پذیر بودن صندلی است.

شما باید در خرید صندلی به این مسئله توجه کنید که در انتخاب خود تناسب و کاربری را در نظر بگیرید تا از هرگونه مشکل و عدم کارایی صندلی جلوگیری شود.

همه شما عزیزان می دانید که صندلی اداری برای هر شخص با توجه به نیاز او متفاوت است. پس باید به ابعاد، طراحی و اندازه و جنس میز در زمان خرید توجه داشته باشید که تمام اینها مواردی هستند که بر قیمت صندلی انتخابی شما اثر می گذارد.

اگر تصمیم بر این دارید با صرف یک هزینه معقول و منطقی صندلی اداری مناسبی را تهیه کنید پیشنهاد و توصیه ما این است که قبل از هر اقدامی لیستی از نیازها و انتظارات خود تهیه کنید تا در زمان خرید سردرگم نشوید.

راحتی صندلی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت صندلی اداری

مسئله و عوامل تاثیرگذار  بعدی، راحتی صندلی است. اداره ها از نظر ظاهری و طراحی بصری صندلی های بسیار جذاب و زیبا استفاده می کنند به گونه ای که مخاطبین را جذب کند اما این مسئله در طولانی مدت بسیار آزاردهنده می باشد زیرا کارکنان بسیار خسته و ناراحت می شوند.

پس برای اینکه هم بتوانید نظر مخاطبین و ارباب رجوع ها را جمع کنیم هم راندمان کاری کارکنان خود را افزایش دهید باید صندلی تهیه کنید که از لحاظ راحتی مناسب باشد و کارکنان بازنشستن های طولانی مدت روی آن احساس راحتی کنند.

به خاطر داشته باشید که عدم توجه کافی به این مسئله باعث هدر رفتن هزینه شما در خرید می شود.

خلاقیت و طراحی مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت صندلی اداری

خلاقیت و طراحی که در ساخت و تولید انواع مبلمان های اداری و صندلی های اداری در این روزها به کار گرفته شده است باعث میشود تا نسبت به سایر مدل های دیگر به روز تر باشد.

بنابراین، می‌توان گفت: که تمایز باعث افزایش تقاضا خرید می‌شود و به مرور زمان بر روی قیمت کالا نیز تاثیر می‌گذارد.

ضمانت و خدمات پس از فروش

آخرین مورد از عوامل تاثیر گذار بر قیمت صندلی اداری، ضمانت و خدمات پس از فروش است.

خیلی از برند ها هستند که گارانتی محصول را در زمان خرید به مشتریان خود ارائه می دهد تا در صورت آسیب دیدن تجهیزات اداری بتوانند به نمایندگی‌های مورد نظر مراجعه کرده و صندلی و مبلمان خود را تعمیر و تعویض کنند.

ضمانت نامه یکی دیگر از دلایل افزایش قیمت مبلمان اداری می باشد و به همین خاطر است که می توان آن را یکی دیگر از عوامل تاثیرگذرا بر قیمت صندلی اداری به شمار آورد.

در نهایت اینکه

موارد و عوامل تاثیرگذار بر قیمت صندلی اداری بسیار زیادی می باشند که ما سعی کرده ایم به چند مورد از اصلی ترین های آن ها در این مقاله اشاره کنیم.

امید است با توجه به موارد عنوان شده بتوانید برای شرکت و دفترکارتان مناسبترین صندلی اداری را خریداری کنید.

سوالات مربوط به عوامل تاثیرگذار بر قیمت صندلی اداری

 1. صندلی های اداری گران قیمت دارای چه ویژگی هایی می باشند؟
  صندلی های گران قیمت معمولا دارای ویژگی هایی هستند که آنها را ارگونومیک تر می کند. صندلی های ارگونومیک به شما این امکان را می دهند که برای مدت طولانی بنشینید و به اندازه یک صندلی اداری معمولی احساس ناراحتی نکنید.
 2. چرا صندلی های اداری مدل بالا اینقدر گران هستند؟
  زیرا ارگونومی بهتری دارند. با مواد با کیفیت بالا ساخته شده اند و با ضمانت های طولانی ارائه می شوند.
 3. طول عمر یک صندلی اداری چقدر است؟
  بین هفت تا هشت سال
Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *