مقالات مبلمان و صندلی اداری
مقایسه مبلمان اداری مدرن و کلاسیک

مقایسه مبلمان اداری مدرن و کلاسیک

مبلمان اداری مدرن و کلاسیک

شما در دکوراسیون داخلی اداره و خانه باید به این مود توجه کنید که اجزای موجود در فضا و رنگ ها با یکدیگر هماهنگ باشند، منظور از هماهنگی و کنار هم قرار گرفتن ادوات و لوازم مانند مبلمان اداری با مناسب ترین رنگ ها برای این است که احساس را به خوبی منتقل کند در مقایسه مبلمان اداری مدرن و کلاسیک نکات مهمی را برای شما توضیح می دهیم.

مبلمان اداری با سبک مدرن

باید برایتان جالب باشد که سبک مدرن از قرن 19 میلادی در صنعت مقایسه مبلمان مدرن و کلاسیک وارد شده است که آپشن های خاص و ویژه ای را دارا می باشد. این سبک از مبلمان اداری از تجملات به دور است و سادگی را در اولویت قرار داده است، به همین بین جوانان از اهمیت بالایی برخوردار است و ان ها را جذب کرده است.

همانطور که می دانید از خط های منحنی و صاف و اشکال هندسی در ساختن کتابخانه ها، میزها و مبلمان های اداری در سبک مدرن استفاده می شود. در مقایسه مبلمان اداری مدرن و کلاسیک باید بدانید که مهم ترین مواد و متریالی که در ساخت مبلمان اداری مدرن استفاده می شود شامل نئوپان، ام دی اف، شیشه، فلز و حتی سنگ است. شما باید حتما قیمت مبلمان اداری کلاسیک را بطور دقیق بدانید و آن را با قیمت مبلمان مدرن مقایسه کنید.

به خاطر این که در این سبک از مبلمان مواد ساده و مختلفی را استفاده می کنند به خاطر همین نسبت به بقیه مبلمان ها قیمت کمتری دارد ولی باید بدانید که در هنگام ساخت در مختلف ترین سبک ها که سفارشی و خاص هستند ممکن است افزایش قیمت داشته باشد.

مبلمان اداری در سبک کلاسیک

در ایام و زمان های قدیم این سبک از مبلمان ها بین تمام مشاغل از اهمیت بالایی برخوردار بود و آن ها ویژگی های خاص و منحصر به فردی داشتند. در مقایسه مبلمان اداری مدرن و کلاسیک به شما پیشنهاد می کنیم حتما مقاله راهنمای خرید مبلمان کلاسیک را مطالعه کنید. باید بدانید که سبک کلاسیک شکوه و تجملات را نمایش می دهد و در این سبک از هر چیزی به تعداد زیادی استفاده شده است.

در سبک های کلاسیک تجهیزاتی که استفاده می شود شامل کتاب خانه، مبلمان و میز هایی هستند که نقش و طرح های چشم نواز و زیبایی را دارا می باشد.

در ساخت مبلمان اداری کلاسیک اصلی ترین متریالی که استفاده می شود چوب است که بر روی این چوب ها منبت کاری ئ معرق کاری شده است که این کار توسط افرار ماهر انجام می شود.

باید بدانید که به دلیل تجملات و نوع چوبی که در این سبک از مبلمان ها استفاده می شود، به نسبت بقیه سبک ها از قیمت بالا تری برخوردار است که در مقایسه مبلمان اداری مدرن و کلاسیک برای شما گفته شد.

در این مبلمان ها از رنگ های گرم و با تناژ تیره استفاده می کنند که شامل رنگ های طیف قهوه ای، شکلاتی، زرشکی و سبز است.

بهتر است این سبک از مبلمان را در متراژهایی استفاده کنید که بزرگ هستند زیرا آن ها تجملات و شلوغی های زیادی دارد و مناسب برای مشاغلی است که حالت رسمی دارند مانند وزارت خانه ها، شرکت های بازرگانی و دفاتر حقوقی است.

رنگ های مناسب و مقایسه مبلمان اداری مدرن و کلاسیک

در ساخت مبلمان های اداری رنگ های مختلف و بسیاری استفاده می شود که بستگی به سلیقه و درخواست مشتری دارد و باید بدانید که در مقایسه مبلمان اداری مدرن و کلاسیک برای رنگ زدن فناوری های متفاوتی را استفاده می کنند که خاصیت هرکدام متفاوت است.

در ادامه فناوری هایی که در رنگ زدن از آن ها استفاده می کنند را به شما ارائه می دهیم و باید بدانید که این رنگ ها مرغوبیت، کیفیت و قیمت خاص خود را دارد که شامل:

 • پلی استرها (براق)
 • پلی اورتان (نیمه براق)
 • نیم پلی استر (نیمه براق)
 • زیر پولیش (براق و مات)
 • تمام پولیش (براق)
 • آنتیک کاری (محصولات را قدیمی می کند)

ادغام کردن سبک مدرن و کلاسیک در محل کار

در محل کار این امکان وجود دارد که شما این دو سبک را با یکدیگر ادغام کرده و شما می توانید هم در محل کارتان از سبک کلاسیک استفاده کنید و هم از سبک مدرن ولی باید حواستان باشد که در مقایسه مبلمان اداری مدرن و کلاسیک از ویژگی هردو استفاده کنید و سعی کنید تضاد رنگی را رعایت کنید به این شکل که در سبک مدرن از رنگ های خنثی و در سبک کلاسیک رنگ های تیره را استفاده کنید.

از ادغام کردن این دو سبک زمانی استفاده می شود که شما یک مکان قدیمی را بازسازی کرده باشید و قصد داشته باشید که کلاسیک بودن آن را رعایت کنید و ترکیب این دو اگر به خوبی صورت گرفته باشد بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان می آورد.

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم برای شما به طور کامل در مورد مقایسه مبلمان اداری مدرن و کلاسیک توضیحاتی را شرح دهیم و شما طبق سلیقه و دکوراسیون محل کارتان آن را انتخاب کنید و خریداری کنید و در چیدمان از آن استفاده کنید.

سوالات متداول مقایسه مبلمان اداری مدرن و کلاسیک

 1. چه رنگ هایی در مبلمان اداری قابل استفاده است؟
  در مبلمان های اداری  رنگ های پلی استرها، پلی اورتان، نیم پلی استر، زیر پولیش، تمام پولیش، آنتیک کاری استفاده می شود.
 2. چه نکاتی در انتخاب مبلمان اداری مدرن و کلاسیک مهم است؟
  در انتخاب و خرید مبلمان اداری باید به نکاتی از قبیل برای افراد مختلف مبلمان اداری را طراحی کردن، ابعاد و اندازه مبلمان ها و محیط اداری، قیمت سبک های مبلمان، تاثیر آن در بره وری، روحیه فردی توجه خاصی داشته باشید.
 1. به چه مبلمانی مبل مدرن می گویند؟
  به مبلمانی که در طراحی آن از سبک های جدیدی استفاده کرده باشند زیرا در ماهیت و چیدمان میز و صندلی ها تاثیر مستقیمی دارد، در کل به مبلمانی، مدرن می گویند که وسایل و تجهیزات آن به روز و نو باشد.
Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *